Mám síť s proxy?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mám síť s proxy?

Příspěvekod Jan Pašek » 11 pro 2006 21:52

Dá se poznat s přiloženého souboru zdali je v tom mém připojení zařazen proxi server? Další vyplyne z vaší odpovědi.
Přílohy
ipconfig.JPG
Ipconfig/all
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 13 pro 2006 08:48

Proxy server je nastavovan az primo v IE, FF a dalsich podobnych programech a ne v nastaveni site jako takove takze se to takhle poznat neda.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 16 pro 2006 05:31

Po další samostudiu zjištuji že typů sítí je víc a nejen s PROXI takže dík za odpověď. Chce to ještě trochu učení a pak se zřejmě zeptat poskytovatele připojení neboť mi šlo především o poznatky k nastavení připojení protože PC je zdá se nějak líný.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 16 pro 2006 12:20

Proxy server se většinou nastavuje na podnikových sítích ve verzi XP Professional. Najít ho můžeš také na nastavení komunikace s internetem u některých providerů v závislosti na typu jejích připojení. Podle tvého obrázku bych si tipnul, že proxynu nastavenou máš. Proč potřebuješ znát tuto odpověď?
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • DCH PROXY METIN2
    od perkontegaming » 23 zář 2023 18:17 » v Hry
    1
    1479
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 19:18

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů