Nejvhodnejsi poskytovatel (pro moji situaci)

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
8ndra
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: červenec 06
Bydliště: Karlovy Vary
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Nejvhodnejsi poskytovatel (pro moji situaci)

Příspěvekod 8ndra » 12 pro 2006 23:08

Zravim vsechny,
mam net od bluetonu, dost mi vyhovuje, ale budu se stehovat do bytu, kde neni telefonní kabel. U bluetonu mam smlouvu jeste asi na tri mesice, a pokracovat v ní by mne stalo asi 3000,- zrusit ji "jen" 800,-. Potreboval bych vedet, jakej net si tam mam poridit, nebo jestli pokracovat ve smlouve. Je mi jedno co to bude za poskytovatele, ale za rozumnou cenu, rozumnou rychlost, a žádný FUP! mám rád filmy dřív než ostatní :smile:.

Díky 8ndra.

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 13 pro 2006 10:26

Zkus trochu přiblížit obsah pojmu "rozumný" co se ceny a rychlosti týče. Taky záleží na lokalitě, protože na spoustě míst je k dispozici poměrně kvalitní a nepříliš drahé připojení, zprostředkované nějakou místní firmou.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 13 pro 2006 13:38

Nejprve si zjisti, jaké možnosti připojení jsou ve Tvém bydlišti, cenové a technické podmínky. Pak se rozhodni sám, podle toho co Ti vyhovuje. Tady je fórum a ne věštírna.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
8ndra
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: červenec 06
Bydliště: Karlovy Vary
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod 8ndra » 13 pro 2006 15:15

Poskytovatelu je tu mnoho (budu bydlet v karlovych varech - rybařích)

Je jich tu hejno, ale ja mel spis na mysli, nejvhodnejsi reseni dle pořizovacích nákladů, a pak aby to bylo použitelný, nejlevnější tu je samozdřejmě wifi, ale kamoš řikal že to je špatný, že bych brečel.

Jinak co se tyče rychlosti a ceny, tak ted mam 1024kb/s za 800,- mesicne, ta neco podbnyho, samozdrejme cenu klidne nižší a rychlost vyšší.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů