Bootování

...

Moderátor: Mods_senior

fussik_6
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Bootování

Příspěvekod fussik_6 » 09 led 2007 22:41

Vypálil jsem si CD verzi programu dban 1.0.7. NAstavil jsem bootování z CD mechaniky a program se mi rozjel, ale skončil tím, že se chce nakopírovat na disketu, jenže nemám disketovou mechaniku a sekne se celý PC. A pokaždé, když chci nabootovat cokoli jiného, kromě windowsu, se mi rozjede právě tento program, i když se na CD nenachází. Avšak při bootovábí z HD se normálně rozjede nainstalovaný windows(home edition). TAk bych potřeboval poradit, jak se tohoto programu či chování mechaniky zbavit abych si mohl nainstalovat linux. Díky moc za pomoc!

Reklama
jenik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 56
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jenik » 10 led 2007 00:15

znamimu taky nejde bootovat, hlavne se vubec do ty nabidky vubec nedostane, nic nezabira F8, del, proste nic co stim?
Core™ 2 Quad Q9300, XFX nForce 780i Sli, 2x OCZ DDR2 PC8500 2048MB nVIDIA SLI Ready, XFX GeForce 8800GT - SLI, Western Digital Raptor 74GB, 2x Maxtor DiamondMax 250GB, Western Digital Caviar SE16 500GB, Samsung Sync Master 970P, OCZ EvoStream 720W

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 10 led 2007 07:12

Opravdu ten program tak nutně potřebuješ? Vždy když mi něco nechodí na "první škrtnutí" korektně, tak následuje F8, delete, do koše... Vždyť je to jenom stupidní snůška jedniček a nul a život je krásný i bez nich. Tragédie je být sám a né bez programu k ničemu :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

fussik_6
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod fussik_6 » 10 led 2007 12:29

NO právě že jej nepotřebuju a mazat umím ale já ho nemám. On se sám spouští při jakékolim nastavení bootování z CD mechaniky a vcůbec nevám odkud... Takže nemůžu nainstalovat třeba linuxy ani přeinstalovat windousy...:) TAkže bych rád věděl, jak nebo spíše odkud to mám smazat...

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 10 led 2007 15:37

Nějak jsem prve nepobral co vlastně potřebuješ, tak beru zpět. I když, zas taková blbost to není, ne? Zkusil bych se podívat do editoru registrů a tam pomocí vyhledávání našel všechny zmínky o té nedobrotě a nemilosrdně je mazal.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

fussik_6
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod fussik_6 » 10 led 2007 21:06

No už sem vymazal naprosto vše co aspoň obsahuje názaev programu a pořád tam je... Já už fakt nevím jak dál... Chtěl bych si nainstapovat linux ale nemůžu...:(

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 11 led 2007 06:21

Já vím, že ti teď nepomůžu, ale alespoň malou náplast na tvou bolístku. Já si nemůžu nainstalovat Linux, protože ho vůbec neumím...
Zkus na to jít obráceně. Znovu si ho dej instalovat a tentokrát věnuj pozornost tomu, kam se chce nacpat, pak ukonči instal a zmasakruj to plémě satanovo. Ještě mě napadlo, jestli by ti s tím nedokázali pomoci kluci, co umí dělat s HiJackthis (je zde samostatná sekce). Zkus někoho z nich kontaktovat a předlož mu log z HiJacka, možná to půjde fixnout.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

fussik_6
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod fussik_6 » 20 led 2007 18:22

NO tak to sry ale to mi zrovna moc nepomůže no..:( A já si jej chci nainstalovat bo je to lepší než windowsy!!! A dá se tam dělat úplně všechno...) Teda je to jen můj názor že..:D A co jo to HiJackthis???

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 20 led 2007 18:28

Podívej se ve Winech do "Dokuments and Settings", zda nesídlí někde tam.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

fussik_6
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod fussik_6 » 21 led 2007 21:39

Ne není nikde a v Document and settings už určitě ne...:)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC zamrzne při bootovani win
    od Robie. » 14 úno 2024 17:23 » v Problémy s hardwarem
    2
    726
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    14 úno 2024 19:46

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů