Stránka 1 z 1

Změna IP a její zjištění  Vyřešeno

Napsal: 22 črc 2013 18:24
od Lurthis
Zdravíčko PC-HELP,

Chci se jenom zeptat. Jak jde změnit IP. Dynamickou zřejmě nemám, ačkoli mi to O2 tvrdí, protože u nich stálou IP, nemám. Nebudu jim platit +200 Kč každý měsíc za to, že budu u nich mít Stálou IP. Tak se jenom chci zeptat, jestli to jde ještě zjistit jakou mám IP. A jestli jde změnit.

Děkuji Lurthis

Re: Změna IP

Napsal: 22 črc 2013 18:33
od Tomasb98
Změnit nejde ale mužeš se zamaskovat přes servery v např v usa a budeš mít americkou IP jinak zjistíš ji na http://www.lupa.cz/nastroje/moje-ip-adresa/

Re: Změna IP

Napsal: 22 črc 2013 18:44
od Lurthis
HotSpot a podobný blivajz, nechci rvát do PC :)

Zkusím ještě kouknou na přesný návod jak získat Novou IP, pokud je Dynamická.

Re: Změna IP

Napsal: 22 črc 2013 18:48
od pulsik
Změň MAC adresu.

Re: Změna IP

Napsal: 22 črc 2013 19:02
od Lurthis
Zkoušel jsem MAC Address Changer 1.0 a nějako nefunguje :/

Re: Změna IP

Napsal: 22 črc 2013 19:28
od zeus
Musel bys zmenit MAC routeru, ne pocitace.

Re: Změna IP a její zjištění

Napsal: 22 črc 2013 20:17
od X
Lurthis píše:Dynamickou zřejmě nemám, ačkoli mi to O2 tvrdí, protože u nich stálou IP, nemám. Nebudu jim platit +200 Kč každý měsíc za to, že budu u nich mít Stálou IP.

Pokud se ti mění IP, tak máš dynamickou IP = měnící se / nestálá / nestatická. Mění se po restartu modemu, většinou.

http://ping.eu/port-chk/

http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/