Analyza pouziti dat na notebooku

...

Moderátor: Mods_senior

tomasvlasak
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Analyza pouziti dat na notebooku

Příspěvekod tomasvlasak » 28 srp 2016 10:35

Potreboval bych poradit ohledne analyzy stazenych dat. Mam 3 gb mobilni pripojeni k internetu pres usb modem a na starem notebooku bohate stacilo na cely mesic jen cca 1 gb, nyni po prechodu na novejsi notebook jiz kolem 20. Dne cele 3 gb vycerpane a to se zpusob a frekvence pouziti nezmenila, jiny je pouze notebook.

Existuje nejaky software, ktery dokaze analyzovat kolik ktera aplikace spotrebovala dat? Jako treba na androidu primo vidim pro kazdou aplikaci jeji spotrebu, tak neco obdobneho pro windows 10 bych potreboval, abych odhalil zrouta dat. Mel jsem podezreni na windows update a nejake aktualizace, ale tsm je spravne nastaveno, aby to pri placenem pripojeni nestahovalo aktualizsce a i datum posledni kontroly aktualizaci je den, kdy byl notebook na domaci wifi

Reklama
Uživatelský avatar
kwogate
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 145
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Analyza pouziti dat na notebooku

Příspěvekod kwogate » 28 srp 2016 11:04

Ahoj, pokud máš W10 s anniversary update, tak se tato funkce už nachází přímo v systému. Nastavení -> Síť a Internet -> Využití dat -> Podrobnosti o využití.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Analyza pouziti dat na notebooku

Příspěvekod faraon » 28 srp 2016 11:06

Do notebooků se časo instalují nejrůznější programy "zdarma" nebo na ukázku (aby sis na ně zvykl a později si je koupil, i když existuje náhrada zdarma), nemáš tam nějaké reklamní šmejdy, co si tahají obrázky z netu?

K tvému podpisu, to je skutečně značka s historií: https://www.youtube.com/watch?v=0_8A9R_cafQ ;-)
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

tomasvlasak
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Analyza pouziti dat na notebooku

Příspěvekod tomasvlasak » 28 srp 2016 14:57

díky, tohle přímo v systému jsem našel, ale tam asi nedokážu rozlišit data přes wifi a data přes usb modem, mě zajímá jen co se stahuje přes usb modem, kde mám sim s limitem, wifi neřeším, tam at běhá klidně vše


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti