Firefox a integrace download manageru

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Firefox a integrace download manageru

Příspěvekod liborek » 06 říj 2007 23:24

už se to řešilo,ale nový verze firefoxu jsou zase jiné.Potřeboval bych integrovat Download Express do Firefoxu.Dříve mi byl doporučen DownloadWhite,ale ten na verzi 2.0.0.4 už není.jak to tam dosta?Použil jsem nějaký FlashGet,ale z toho jsem nebyl moudrý a bylo to moc zdlouhavý.dřív jsem to měl,že když jsem klikl tak se mi objevilo stáhnout bu´d správcem nebo tím DownloadExpresem,ale teď zaboha nemůžu najít co tam dát. :|
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 06 říj 2007 23:56

Používám starší verzi GetRightu.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
melior
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 977
Registrován: září 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod melior » 07 říj 2007 02:34

Ten FlashGOT je celkem intuitivni. Jakmile naisntalujes FlashGot tak v menu nastroje se objevi flashgot submenu, kde si prizpusobis co potrebujes. v nastaveni "rozsirene moznosti", zalozka Obecne je primo volba ktery download manager se ma pouzit, kdyz das Pridat tak si pak jen pojmenuj toho spravce treba DownloadExpress a najdi .exe soubor programu.

Zalozka nabidka pak rika jake moznosti se objevuji v contextovem menu. Kdyz das v zalozce "stahovani" automaticke stahovani a zachytavat vsechna stahovani, pak se Ti kazdy stahnutelny odkaz, prip. ten na ktery z kontextoveho menu pouzijes "Flashgot" prikaz, zacne stahovat v tom download manageru.

Jinak ja pouzivam kombinaci FlashGot a Free Download Manager a jsem maximalne spokojeny.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 07 říj 2007 14:44

To už jsem tam měl předtím,jen jsem nedal to Zachytávat všechna stahování.Teď jsem to tam dal,ale když kliknu na obrázek nebo video aj.vyskočí mi sice okno DownloadExpress,ale stahovat to nezačne.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Uživatelský avatar
melior
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 977
Registrován: září 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod melior » 08 říj 2007 09:47

To uz ja mam nastavene primo v tom konkretnim download manageru ze zacne stahovat bez dotazu.

Uživatelský avatar
jkmaxfli
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1427
Registrován: březen 07
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod jkmaxfli » 08 říj 2007 12:07

melior píše:Ten FlashGOT je celkem intuitivni. Jakmile naisntalujes FlashGot tak v menu nastroje se objevi flashgot submenu, kde si prizpusobis co potrebujes. v nastaveni "rozsirene moznosti", zalozka Obecne je primo volba ktery download manager se ma pouzit, kdyz das Pridat tak si pak jen pojmenuj toho spravce treba DownloadExpress a najdi .exe soubor programu.

Zalozka nabidka pak rika jake moznosti se objevuji v contextovem menu. Kdyz das v zalozce "stahovani" automaticke stahovani a zachytavat vsechna stahovani, pak se Ti kazdy stahnutelny odkaz, prip. ten na ktery z kontextoveho menu pouzijes "Flashgot" prikaz, zacne stahovat v tom download manageru.

Jinak ja pouzivam kombinaci FlashGot a Free Download Manager a jsem maximalne spokojeny.



Flashgot je doplněk do firefoxu k download manažeru Flashget.
Musíš si stáhnout a nainstalovat program FLASHGET
http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... /flashget/

Potom si zajedeš na stránku firefoxu s doplňkama a najdeš si tam ve vyhledávání doplněk FLASHGOT

zde odkaz:
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/s ... t&status=4

Oni se tyto dva názvy dost pletou.
No a naistaluje se ti automaticky do firefoxu doplněk FLASHGOT a nastavíš si manažer FLASHGET,trochu si stím pohraj,není to složité,jen si tam nastavíš cestu kam ztahovat soubory.No a je to,máš připravený download manažera.
Výhoda FLASHGETU je,že pokud stahuješ nějaký soubor,nalezne všechny možné zdroje a servery kde se nachází tento soubor a snaží se ztahovat ze všech těchto zdrojů najednou,což má za následek rychlejší ztahování souborů.
Z těch názvů flashget a flashgot jsem trošku zblbnul.
Jinak poslední verze FLASHGOTU je 0.6.9
Poslední verze FIREFOXU je 2.0.0.7

:bigups: :bigups: :bigups: :bigups: :bigups: :roll:
► Zobrazit spoiler

Uživatelský avatar
melior
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 977
Registrován: září 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod melior » 08 říj 2007 12:38

AHA :-D

z toho co rikal jsem pochopil ze zkusil plugin a ze chce aby mu ten FlasGOT pracoval i s downloadExpressem.

jinak FlashGot je doplnek k FlashGET, ale podporuje spoustu download manageru vcetne prave FreeDownloadManageru. Ergo nepotrebujes FlashGET aby Ti jel FlashGOT

Uživatelský avatar
jkmaxfli
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1427
Registrován: březen 07
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod jkmaxfli » 08 říj 2007 12:44

melior píše:AHA :-D

z toho co rikal jsem pochopil ze zkusil plugin a ze chce aby mu ten FlasGOT pracoval i s downloadExpressem.

jinak FlashGot je doplnek k FlashGET, ale podporuje spoustu download manageru vcetne prave FreeDownloadManageru. Ergo nepotrebujes FlashGET aby Ti jel FlashGOT



Aby ti jel flashgot potřebuješ flashget a nebudu se hádat,vyzkoušej to. :roll: :bigups:
Jinak můj přízpěvek je,aby si tam hodil flashget+postup instalace a nehledal jiné download manažery a kloubyl je do sebe,flashget je výborný download manažer.
► Zobrazit spoiler

Uživatelský avatar
melior
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 977
Registrován: září 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod melior » 08 říj 2007 12:48

nebudu se hadat, rikam tohle. mam tri ruzne komply, na vsech mam kombinaci FlashGOT (tzn plugin) + FreeDownloadManager. jede mi to vsude naprosto krasne a zadny FlashGET sem nikdy nestahoval ani neinstlaoval.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 08 říj 2007 20:23

Jak říkám ,mě to nejede,ale souhlasil bych spíš s Melior,neboť je tam přednastavených snad dvacet Download Managerů jen ne můj :-( Ale díval jsem se na ty stránky DownloadExpressu/Já vím..proč pořád trvám na něm,ale prostě mě vyhovuje/a tam je integrace do Firefoxu,ovšem když kliknu na ClickHere tak se nic neděje.No ještě to musím dál zkoušet.Když tak napíšu jak jsem dopadl...Nebo ještě někdo ví jak na to.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Proč je na WIN 7 Firefox ESR?
    od atari » 18 črc 2023 11:09 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    2108
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    18 črc 2023 13:06

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host