čím stahovat RapidShare.com

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
jeronym.skocdolabe
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čím stahovat RapidShare.com

Příspěvekod jeronym.skocdolabe » 15 srp 2008 09:56

to Jan Pašek: nevím jak tomu mám rozumět, uživatelé na rapidshare.com nejsou rozpoznáváni, pokud mají premium
účet, podle IP adresy. Premium Users are recognized on the basis of their cookies and not on the basis of their IP addresses. A cookie se mi vytvoří pokud zadám jméno a heslo, takže může být na více počítačích zároveň (tím nemyslím současné stahování na několika počítačích) Jestli jsem to nějak špatně pochopil to co jsi napsal, tak promiň. :D
INTEL CORE DUO E2180 2 Ghz, 2x2 GB RAM A-DATA extreme Vitesta 800 mhz, ATI RADEON HD 2600 PRO 512 MB DDR2, SEAGATE BARACUDA 320 GB+WESTERN DIGITAL 300 GB EXTERNAL HDD, MSI P35 NEO2 mainboard, ZDROJ ENERMAX MODU82+ 525 W CROSSFIRE X

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čím stahovat RapidShare.com

Příspěvekod Jan Pašek » 15 srp 2008 10:04

Hele celé to odvozuji z toho co vyváděli na rapidspoolu.cz než jej úplně zastavili. Před úplným krachem předělaly celý systém na proxi servery s úložištěm. Takže proxi stál na jedné IP a tahal Když si si přišel vyzvednout soubor byl si již za proxi a IP už byla libovolná. Pochybuju že by se někdo pouštěl do předělávky vyladěného systému jen tak že neví co s penězi.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti