Obnovení facebook profilu-jiné jméno

...

Moderátor: Mods_senior

freestyy23
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: listopad 23
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Obnovení facebook profilu-jiné jméno

Příspěvekod freestyy23 » 08 lis 2023 21:04

Zdravíčko, po pár letech jsem se chtěl podívat na starý facebook protože tam mám nějaké pro mne duležité věci. Když se přihlásim, samozřejmě to napíše že to nerozpoznalo zařízení protože jsem od té doby měl x telefonů x pc, a i kdybych měl stejný pc i telefon, nešlo by to stejně. Problém je v tom, Že se jmenuji Jan, ale na facebooku mám Honza.
Ten systém facebooku je automatizovaný,podpora neexistuje, tudíž můžu nahrát co chci, automaticky vše kde není Jan to zamítne, je vcelku hezké že kdybych tak měl své "reálné" křestní jméno tak to je obnovené do minuty ale takhle bohužel nemám žádnou šanci.Je to úplná prkotina ale díky té automatizaci nemám šanci se tam nikdy dostat.. Hledal jsem i na ENG webech jak ověřit podle dokumentů účet na kterém je jiné jméno než na občance apod. Všude že to není možné.

Přece jen se zeptám, podařilo se to někomu z Vás? Kdo by mi pomohl klidně můži poslat i nějakou finanční odměnu, ale myslím si že to nepůjde ani kdybych se postavil na hlavu. Ani mi to nepřijde zvláštní když Metu vlastní psychopati, jak na instagramu tak na facebooku nikdy podpora nebyla, když najedu do nápovědy nasměruje mě to na odkaz a když ho otevřu, otevře se hlavní strana a to u mnoha případů. Dokumenty nahrát nejde, hned přílítává oznámení at zapnu kameru. Hnus...

Za případnou pomoc děkuji.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53626
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnovení facebook profilu-jiné jméno

Příspěvekod petr22 » 08 lis 2023 22:00

Nikdo jiny nez podpora Facebooku tohle vyresit nemuze.

Uzivatel se identifikuje bud ID, nebo ridicakem/pasem, tedy jmeno neni problem. Budou chtit poslat naskenovany doklad, tzn obcanku.

Najdi si tady v historii fora, kolikrat se tady resil stejny problem s Facebookem a jine reseni nez kontaktovat podporu FB neni.

Serg01
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: červenec 21
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Obnovení facebook profilu-jiné jméno

Příspěvekod Serg01 » 10 lis 2023 19:23

Tazatel píše, že (lidská) podpora na facebooku neexistuje, a jako první radu dostane že má kontaktovat podporu :D

Tady by víc pomohlo poradit JAK kontaktovat podporu facebooku.

Upřímně, taky to nemůžu nikde najít, všude jen samý otázky a odpovědi (centrum nápovědy), nebo automatizovaný systém.

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2835
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnovení facebook profilu-jiné jméno

Příspěvekod flowem » 10 lis 2023 21:43

Protoze podpora neexistuje.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53626
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnovení facebook profilu-jiné jméno

Příspěvekod petr22 » 10 lis 2023 21:54

Jestli lidska podpora neexistuje, resi problemy tlupy makaku? Lidska podpora Facebooku existuje a nikdo jiny nez
podpora Facebooku tento problem vyresit nemuze. Neni zadna moznost alternativniho reseni. Ze je automaticky system
neznamena, ze na druhem konci neni clovek.

To co tazatel pise nebo nepise je nutno casto brat s rezervou, zvlaste kdyz se jedna o podobna tvrzeni ze neexistuje neco,
co existovat musi. Jsou pouze dve moznosti - kontaktovat podporu nebo na reseni rezignovat.

"Tady by víc pomohlo poradit JAK kontaktovat podporu facebooku."

Jak jsem rikal ve druhem prispevku - hledat v historii fora, coz je prvni vec kterou ma tazatel udelat pred zalozenim dotazu.
Pokud to nebylo smazano tak tu jsou i telefonni cisla na podporu Facebooku. Resilo se to uz hodne krat, obvykle tazatel podporu
Facebooku kontaktoval a ta problem vyresila.

Zadrhel nastane pouze v pripade kdy uzivatel odmitne poslat naskenovany doklad totoznosti, pak se s nim Facebook nebude bavit.

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2835
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnovení facebook profilu-jiné jméno

Příspěvekod flowem » 11 lis 2023 00:09

Hodila by se osobni zkusenost.
Ta moje zni: Pokud neni mozne ucet obnovit pres automaticky formular (coz tady v tomhle pripade nejde), tak ma clovek smulu.

Pokud ma nekdo zkusenost, kdy FB opravdu nejaky problem vyresilo, rad si to prectu.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53626
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnovení facebook profilu-jiné jméno

Příspěvekod petr22 » 11 lis 2023 00:48

Pred zalozenim uctu take neskodi si precist posminky sluzby, Facebook pise ze jmeno
a prijmeni musi byt ve stejnem tvaru jako na ID dokladu.

Kdyz to nekdo udela jinak, neni to vina Facebooku kdyz nasledne vznikne problem.
Ten pak nastane ne duvodu, ze by neexistovala podpora, ale ze automatizovany proces
takzvane "skoci do zdi" protoze dana situace neni resitelna.

Pointa je ze tento druh problemu vyresi bud podpora FB, nebo nikdo.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Router na SIM nebo jiné řešení
    od Luis » 03 čer 2023 19:38 » v Sítě - hardware
    8
    1783
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    04 čer 2023 19:07
  • Nastavení měřítka obrazovky na jiné, než předdefinované hodnoty Příloha(y)
    od Grander » 29 čer 2023 17:34 » v Windows 11, 10, 8...
    0
    1079
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    29 čer 2023 17:34
  • Obnovení smazaných dat
    od stadli » 16 říj 2023 19:24 » v Problémy s hardwarem
    1
    1246
    od newwes Zobrazit poslední příspěvek
    17 říj 2023 09:15
  • Obnoveni ztracenych fotek z telefonu pri kopirovani do pc
    od Dizzy66 » 21 led 2024 17:08 » v Vše ostatní (sw)
    2
    1190
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:12

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů