PAYPAL

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

PAYPAL

Příspěvekod johny. » 01 črc 2008 10:03

ahoj, moje otázka je jednoduchá: je paypal zadarmo, pokud zvolim personal account? nebo se platí nějaké poplatky za užívání???chce to po mě zadat kreditku. myslíte, že je to rozumné, nebo je lepší nechat pouze svoji adresu? díky
buď sám sebou,buď svobodný,měj svoje myšlenky do kterých ti nikdo nevidí,život máš přeci na to,aby si ho žil po svém! (Metallica)

HP omnibook xe4500,SUSE 10+ X system s TWM,Fvwm2,WM a WXP(L.E.G.A.L)
a
Pentium PRO 200 MHz, Debian + X system

Reklama
Pavel123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 91
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: PAYPAL

Příspěvekod Pavel123 » 01 črc 2008 11:06

Personal account je zadarmo. Pokud chceš pomocí paypal platit tak samozřejmě musíš zadat číslo kreditky, která má povolené on-line (internetové) platby. Jinak ti registrace neprojde. Pak je dobré ještě provést Verifikaci karty protože bez verifikace můžeš utraatit jen malou částku a pak se účet zablokuje. Verifikace probíhá tak, že zaplatíš na účet paypalu $50 a na výpise ke kartě budeš mít kód který musíš na paypalu zadat. Pak ti při další platbě těch $50 vrátí. Já používám paypal bez problémů hlavně k nákupům na e-bay.

Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PAYPAL

Příspěvekod johny. » 18 zář 2008 21:48

Ahoj,

jak se přesně posílají na Paypal účet peníze? A jak pomocí něj pak platím v inet obchodě?

díky
buď sám sebou,buď svobodný,měj svoje myšlenky do kterých ti nikdo nevidí,život máš přeci na to,aby si ho žil po svém! (Metallica)



HP omnibook xe4500,SUSE 10+ X system s TWM,Fvwm2,WM a WXP(L.E.G.A.L)

a

Pentium PRO 200 MHz, Debian + X system

Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PAYPAL

Příspěvekod johny. » 19 zář 2008 13:22

...a ještě jaké poplatky jsou spojené s posíláním peněz přes paypal?
buď sám sebou,buď svobodný,měj svoje myšlenky do kterých ti nikdo nevidí,život máš přeci na to,aby si ho žil po svém! (Metallica)



HP omnibook xe4500,SUSE 10+ X system s TWM,Fvwm2,WM a WXP(L.E.G.A.L)

a

Pentium PRO 200 MHz, Debian + X system

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PAYPAL

Příspěvekod karlos » 19 zář 2008 15:40

Johny, když dovolíš, tak ti vstoupím do topicu s prosbou ke zkušeným "Paypalům".

Pánové, vy kteří platíte prostřednictvím PayPal, nechtěli byste pro PC-Help zpracovat podrobný návod, pro nezkušené a angličtiny neznalé? Považte, že takoví lidé se snadno mohou stát obětí nejen podvodníků, ale především své neznalosti a hravě mohou přijít o úspory :-(
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PAYPAL

Příspěvekod memphisto » 19 zář 2008 15:48

PayPalem jsem taky platil. poplatky se neplatí.je to jako by jsi platil kartou.platí se jen tehdy, pokud si z PayPalu na svůj účet převádíš peníze. pokud je to částka 2999 Kč a níž, tak platíš poplatek tuším 30 Kč a pokud je to vyšší jak 2999 Kč, tak neplatíš žádné poplatky (teda kromě nenažraným bankám za pohyby na účtu)

to Karlos: před týdnem jsem PayPal účet zrušil :-( neměl jsem čas už přes něj platit a od nepoužívání jsem zapomínal heslo :smile: návod bych rád udělal, ale musel bych se znovu regnout a ta verifikace karty trvá kolem 14 dní a bez ní toho nemůžeš moc na účtu provádět

UPOZORNĚNÍ:

z vlastních zkušeností vím, že mi na meil, co jsem uváděl jako přihlašovací jméno začaly chodit obdobné meily, jako tehdy od spořky.samozřejmě klamavé. PayPal posílá meil jen pokud odešlete peníze, přijmete a nebo změníte nějaké údaje ve svém účtu. ostatní jsou klamavé! nereagovat a neklikat na linky v nich obsažené!!
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PAYPAL

Příspěvekod johny. » 21 zář 2008 20:26

Dobrá tedy,

pokud budu chtít poslat někomu přes PP peníze, zaloguji se na svůj účet a odtud peníze pošlu(musím mít samozdřejmě přiřazenu ověřenou kreditku).


No a naopak pokud chci, aby mi někdo na můj PP účet peníze poslal, jaké údaje mu musím nutně poskytnout? Jde pouze o mail pod, kterým jsem na PP zalogovaný???


díky
buď sám sebou,buď svobodný,měj svoje myšlenky do kterých ti nikdo nevidí,život máš přeci na to,aby si ho žil po svém! (Metallica)



HP omnibook xe4500,SUSE 10+ X system s TWM,Fvwm2,WM a WXP(L.E.G.A.L)

a

Pentium PRO 200 MHz, Debian + X system

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PAYPAL

Příspěvekod memphisto » 21 zář 2008 21:21

stačí tvůj logovací meil a podle něj ti pošle peníze
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PAYPAL

Příspěvekod johny. » 21 zář 2008 21:23

a pokud si budu chtít poslat z PP peníze zpět na svůj účet v čechách, udělám to jak?
buď sám sebou,buď svobodný,měj svoje myšlenky do kterých ti nikdo nevidí,život máš přeci na to,aby si ho žil po svém! (Metallica)



HP omnibook xe4500,SUSE 10+ X system s TWM,Fvwm2,WM a WXP(L.E.G.A.L)

a

Pentium PRO 200 MHz, Debian + X system

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PAYPAL

Příspěvekod memphisto » 21 zář 2008 21:41

je tam na to volba, poslat peníze do své banky, ale teď nevím přesně pod čím, protože účet už nemám
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • paypal zruseni učtu - zablokovana simka
    od p3v4x » 02 říj 2023 20:16 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    15
    7100
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    05 říj 2023 19:18

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů