Web virus Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

web_master
Pohlaví: Nespecifikováno

Web virus  Vyřešeno

Příspěvekod web_master » 30 led 2004 16:51

Ahoj,
potreboval bych poradit s dvema malymi problemy.

Prvni se tyka meho znameho - kdykoli pri otevreni prohlizece (Explorer), se mu objevi panelove okno "Hledat" a v nem reklama na Searchtheweb.com, chvili jen tak visi v "Hledat" a pak se maximalizuje do Fullscreen a neda se odstranit. Jedinym moznym zpusobem je tvrdy restart, protoze ten "virus" znemozni jakekoli funkce klavesnice - pri kazdem jejim pouziti vyskakuje okno s nejakym varovanim. Predejit tomu viru se da akorat tak, ze clovek hned po zapnuti Exploreru zavre "Hledat", ale to je dosti unavne a hlavne se na to vzdycky neda myslet. Jak proti tomu mame postupovat?

Druha je muj problem. Taky s Explorerem: Kdyz se doma pripojim k netu a zapnu prohlices a napisu nejakou adresu do "panelu Adresa", zacne mi to Explorer nacitat pres http"//prolivation.com/cgi-bin/cgi + mojeadresa a nikdy se to nenacte, hlasi to, ze to neexistuje.
Donedavna sice nacital pres tohle (prolivation), ale k cili se vzdycky dostal. Urcite to tam neni naschval, urcite se toho da nejak zbavit, ale ja nevim jak. Poradite mi nekdo?

Reklama
Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

...

Příspěvekod Giovanni Software » 30 led 2004 19:21

No, můžeš zkusit program Ad-Aware, který odstraňuje spyware nebo program PC Doorguard, který je antivir specializovaný na trojany (možná by ho taky našel) .. ale co bych udělal já, jakože jsem se s tímto problémem již také setkal, přeinstaluj windows, to je nejúčinnější metoda ...
Giovanni Software

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 01 úno 2004 11:44

zkus se podívat na tento příspěvek:
http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=3 ... =%2Ahij%2A
zdá se, že se jedná o podobný problém..

web_master
Pohlaví: Nespecifikováno

...Re:

Příspěvekod web_master » 01 úno 2004 14:27

Polovic jsem vyresil, stahnul jsem si Ad-ware a doma uz mi IE beha.
Jenze kamarad uz Ad-ware ma a ten virus tam sedi stale. Neco preinstalovavat se mi moc nechce, tim spis u nej... Ale presto zatim dik, V.H.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Cpu v ohni - virus? Příloha(y)
    od Dolero » 19 srp 2023 14:22 » v Problémy s hardwarem
    14
    1832
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    22 srp 2023 21:17

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti