Pomalé stahování z torrentu (VYŘEŠENO)

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jupiters
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Pomalé stahování z torrentu (VYŘEŠENO)

Příspěvekod Jupiters » 07 lis 2006 16:09

Zdravím vás, přátelé. Protože jsem se pustil zase do "objevování" (začal si se stahováním z torentů), potřebuji opět radu od moudřejších. :wink: Moje CD se skvělou hrou Pharaoh přestalo být čitelné, :cry: .A protože tuhle hru nehodlám jen tak opustit, chtěl jsem mrknout, jestli by někde nebylo k dispozici.
Ale zpět k torrentům. Zkoušel jsem uTorrent, ale ten jsem nerozchodil vůbec (hlásilo to žádné příchozí spojení, problém s nastavením sítě). Vyhledal a přečetl si tedy pár článků čehož důsledkem bylo, že jsem zkoušel v routeru přesměrovat port - nic. Asi to neumím... :idea: Tak jsem zkusil BitComet a stahování úspěšně spustil. Leč se mi zdá hooodně pomalé. Mám připojení od Novery 2048/256 kbit/s, přesto se rychlost většinou pohybuje kolem 30 kB/s (spíš pod, jen občas vyskočí ke 40 kB/s). A to je dost úmorné. Je to normální nebo mám zkoušet experimentovat dál? :oops: Dík za rady.
Naposledy upravil(a) Jupiters dne 10 lis 2006 20:28, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 07 lis 2006 16:43

Záleží kolik seženeš seedrů a kolik "pustí" oni...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 07 lis 2006 17:40

To je v pořádku, tak to normálně běhá, samozřejmě záleží na počtu seedů a leechů, čím víc, tím líp. Stalo se mi jenom párkrát, že byla rychlost větší než 150 kB/s, ale bylo tam asi 80 seedů...

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 07 lis 2006 19:01

Předpokládám, že máš rychlost uploadu v BitCometu nastavenou na cca 80% ryclosti uploadu tvého připojení - tj. cca na 25 kB/sec.

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 07 lis 2006 23:55

Doporucuji mrknout sem Zalezi na spouste veci,jak uz tu bylo receno.Hlavne poradne nastavit P2P program,ktery pouzivas a pak hlavne hledat podle poctu seedu.Ja pouzivam uTorrent.K tomu doporucuji program Torrentharvester,ve kterem si najdes co potrebujes a vysledky pak muzes seradit napr. prave podle poctu seedu.Tam si vyhrabes neco,kde ti to pojede pekne,protoze tech 30kB/s je pri tvem pripojeni fakt slabota.Ja napr. pokazde stahuju tak 50-80 kB/s a to mam pripojeni na 512kB/s :D
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hroch123 » 08 lis 2006 08:23

Problém je v tom, že předpokládám jsi pasiv. Pokud by jsi ze svého poskytovatele vyloudil volný port a v programu co používáš na ztahování vyplníš naslouchat port xxxxx (to číslo portu), tak se Ti rychlost zvedne brutálně. :D

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 08 lis 2006 13:03

hroch123 píše:Problém je v tom, že předpokládám jsi pasiv. Pokud by jsi ze svého poskytovatele vyloudil volný port a v programu co používáš na ztahování vyplníš naslouchat port xxxxx (to číslo portu), tak se Ti rychlost zvedne brutálně. :D


Tak ja jsem taky pasiv,ale pokud najdes torrent s dostatecnym poctem aktivnich seedu,tak je to naprosto v pohode :D
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
Jupiters
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jupiters » 10 lis 2006 20:28

Díky všem za vyjádření. Zase jsem se přiučil... Musím dát za pravdu Hrochovi123 - včera jsem stahoval, pokud to je vůbec možný a měřič nekecá, :roll: rychlostí i 200 kB/s, což je paráda. Stačí opravdu jen asi hledat ten správný torrent. Díky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    778
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44
  • Pomalé sťahovanie súborov z určitých web stránok
    od Drawethree » 22 črc 2023 16:50 » v Internet a internetové prohlížeče
    3
    2630
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 črc 2023 07:15

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů