pády plochy

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

bdream
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pády plochy

Příspěvekod bdream » 30 črc 2016 07:27

Dobré víkendové ráno, rád bych Vás požádal o pomoc.
Včera jsem aktualizoval Win 7 na Win 10. Bohužel jsem ale zaznamenal velké problémy co se týče plochy. Ta neustále padá a znovu se načítá v cca 3 minutových intervalech. Je to velmi problémové, protože mě to například vyhodí z her, nebo jiných programů na právě obnovenou plochu. Zkusil jsem návrat na 7 a opětovnou instalaci 10. Bohužel se problém opakuje. Mám zakoupený AVG, důkladný scan nic neodhalil. Stejně tak AVG Tune Up opravil všechny výkonnostní chyby, ale problém přetrvává.

Snad poradíte. Děkuji!

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8735
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pády plochy

Příspěvekod richchie » 30 črc 2016 08:52

Stejně tak AVG Tune Up opravil všechny výkonnostní chyby, ale problém přetrvává-hovoří samo za sebe.Udělej čistý instal desítek.

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: pády plochy

Příspěvekod x-rated » 30 črc 2016 16:03

a hlavně už neinstalovat žádný avg
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: pády plochy

Příspěvekod X » 30 črc 2016 16:29

Tak já bych to viděl přesně naopak: neinstalovat Win 10 a s AVG nevidím problém (až na to, že mi občas smaže či zablokuje cracky, dřív než se vzpamatuji nebo v případě blokování ho jen těžko přesvědčuji, aby se na to ...). Mimochodem, uživatelé co přešli na Win 10 nyní dostanou od MS "dáreček": MS jim zablokuje zásahy do registru a tím znemožní úpravy Win, takže už se nezbaví zamykací obrazovky či povinných aplikací (MS crapware) - prostě vám bude MS diktovat, jak má vypadat vaše prostředí a vzhled OS. Tak si to užijte, nebude to jistě poslední zhovadilost MS a vy tomu nezabráníte ...


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: CommonCrawl [Bot], Facebook [Bot] a 9 hostů