Stránka 1 z 1
Kernel 32.dll
Napsal: 07 pro 2013 15:55
od Hallogen
Po naběhnutí systému -XP home edition- naběhne tahle hláška-

failed to get proc addres for GetLogicalProcessorInformation (kernel32.dll)
Tedy upřimě řečeno...co s tím????
Re: Kernel 32.dll
Napsal: 07 pro 2013 17:27
od guest
Opravit to. Máš to
ZDE i s návodem. Patří to do System32.
Re: Kernel 32.dll
Napsal: 07 pro 2013 18:54
od MiliNess
Ta verze 6.1.7601.17651 z odkazu výše, je z Windows 7 (první čísla určují verzi OS), to bych tam rozhodně nekopíroval. Kernel32.dll je dokonce chráněná pomocí SFC.
Navíc bude namapována do většiny procesů a online ji nebude možno přepsat.
A konečně, není to chyba kernel32.dll. WIN API funkce GetLogicalProcessorInformation() je v kernel32.dll implementována až ve Windows XP s SP3.
Nějaká aplikace, která se spouští při startu, se snaží zjistit adresu výše zmíněné funkce, pro pozdější volání. Aplikace je ale určena pro operační systém minimálně Windows XP s SP3 a vyšší,
kde je již GetLogicalProcessorInformation() implementována. Nainstaluj tedy SP3 a hlídej si minimální požadavky aplikací, které instaluješ.
Re: Kernel 32.dll
Napsal: 07 pro 2013 19:01
od guest
Tak to jsem opravdu nedomyslel.

Re: Kernel 32.dll
Napsal: 07 pro 2013 19:12
od MiliNess
Hele v pohodě, Fluorovi by se to stejně nepovedlo přepsat a víš jak se to říká: Kurňa však jsme lidé, nejsme stroje.
Re: Kernel 32.dll Vyřešeno
Napsal: 08 pro 2013 09:58
od Hallogen
Vážení přátelé- děkuji za Vaši snahu a námahu. Když jste napsali,že ta knihovna patří k systému tak jsem ty Okna přeinstaloval a kouzlo se povedlo. Nicméně..procesor jede stále na max,dle správce úloh a celý je to takový nějaký.....díky