Stránka 1 z 1

Nelze se přihlásit do systému Windows XP

Napsal: 29 bře 2014 16:52
od Pavlus
Dobrý den,

pracuji s firemním počítačem, který mi byl odblokován, abych si mohl nastavit domácí Wi-Fi. Nedařilo se mi v systému Windows XP nastavit připojení, stále nefungovalo připojení na internet. tak jsem ve vlastnostech počítače přepnul nastavení z připojení pc v firemní sítí na domácí síť (takže se tam automaticky nastavila skupina "WORKGROUP"). Do systému jsem se po zapuní přihlašoval pomocí CTR+ALT+DELETE a ke svému firemnímu uživatelskému jménu jsem vkládal heslo. Nyní zmizela možnost volby domény a pomocí stávajícího shesla se již nejde přihlásit. Je možné, že vyžaduje administrátorské heslo?

Děkuji

Re: přihlášení do systému Windows XP

Napsal: 29 bře 2014 17:08
od guest
Ano je to možné, jak to souvisí s nadpisem?

Re: přihlášení do systému Windows XP

Napsal: 29 bře 2014 17:10
od Pavlus
Jak byste to nazval Vy?

Re: přihlášení do systému Windows XP

Napsal: 29 bře 2014 17:12
od Uziv00
Třeba nejde se přihlásit do XP?

Re: Nelze se přihlásit do systému Windows XP

Napsal: 29 bře 2014 18:19
od Pavlus
Zvolil jsem to moc obecně, tak jsem se tedy nechal inspirovat.

Re: Nelze se přihlásit do systému Windows XP

Napsal: 29 bře 2014 19:06
od Simroth
šlo by to např. přes OphCrack

Re: Nelze se přihlásit do systému Windows XP

Napsal: 02 dub 2014 10:49
od zeus
Pavlus píše:ve vlastnostech počítače přepnul nastavení z připojení pc v firemní sítí na domácí síť (takže se tam automaticky nastavila skupina "WORKGROUP").

Tim jsi pocitac vyjmul z domeny a proto se pomoci domenoveho uctu nelze prihlasit. Kontaktuj admina, jiste ho potesis ;)