HELP s prográmkem

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

luke01
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

HELP s prográmkem

Příspěvekod luke01 » 23 bře 2007 00:26

Mám prográmek kterej jede v pohodě pod win 98 ale já bych ho potřeboval spustit pod win XP když si ho nainstaluju na XP a spustím tak chvilku jede ale pochvíli mě vypadne. Nevímte někdo co s tím???

Reklama
Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 23 bře 2007 07:01

Zkus napsat o který program se jedná a jestli vypadne s nějakou chybou tak s jakou.Pokud na XP jede chvilku tak nevidím důvod aby nejel i dál .
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

luke01
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod luke01 » 23 bře 2007 09:33

Jedná se o program XPRO a slouží k programování automatů. Když ho spostím v XP tak cvhilku jede a po chvíli se vypne a žádná chybová hláška nevyjede. Jede na bázi dosu někdo mi říkál že ty dosovský prográmky když chci spostit v XP tak se něco v systému musí přepsat nebo co...

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 23 bře 2007 11:45

Uf tak s tímto ti opravdu nepomohu.Snad se tu někdo najde kdo bude vědět .Předpokládám že jsi skoušel stránky výrobce .Popřípadě tam zavolat pokud ještě fungují protože jak jsem dočetl tak program se nevyvíjí už několik let.

Podle mne se jedná o tak specifický program že telefon na výrobce bude jediné řešení.Jenže se mohu mýlit je tady spousta koumáků .
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
aproch
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 263
Registrován: leden 07
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod aproch » 23 bře 2007 12:22

Když si ten program spustíš z příkazového řádku, tak zjistíš, že skončí s chybou 0D - obecné porušení ochrany paměti. Takže zjevně nekompatibilita s WXP, a z toho vyplývá, že v tomto OS nebude fungovat.

luke01
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod luke01 » 23 bře 2007 17:12

Aha díky za radu no možná budu muset nainstalovat na nějakej volnej HDD win 98 to asi bude jediné řešení ale i tak děkuju za rady :wink:

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 24 bře 2007 01:05

Ještě mě napadlo...
Zkus na spouštěcí ikonu kliknout pravým tl. myši a dej Vlastnosti, vyber kartu Kompatibilita a zaškrtni políčko Režim kompatibility a ve výběru Winu zvol 98.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů