kernel32.dll - MakeCriticalSectionGlobal (chybová hláška)

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

JamesCarther
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

kernel32.dll - MakeCriticalSectionGlobal (chybová hláška)

Příspěvekod JamesCarther » 02 dub 2007 20:53

Ahoj lidi, prosim, potreboval bych poradit. Rozjizdim Might and Magic VIII setup (je to RIP) a pri poklepani na setup se mi vyhodi hlaska:

Vstupní bod procedury MakeCriticalSectionGlobal se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt.

mam XP-pro SP2, nejnovejsi ovladace.. atd, jenze i kdyz jsem knihovnu nasel na netu a prekopcil starou verzi v system32 dir, hlaska se vyhazuje porad. Hra bezi pod WIN 98, takze jsem potom reagoval tak, ze jsem instaloval Application Compatibility Toolkit.msi a zmenil kompatibilitu na WIN98. MMVIII uz je stara hra, takze je mozne, ze bude zadrhel v tom, ale jine starsi sem rozjel, hlasku nedostavam u zadne jine aplikace/programu, tak jestli vite, pomozte prosim.

Reklama
Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 03 dub 2007 13:11

Co Virtual PC a narvat tam w98? Jinak pokud jsi si přepsal kernel knihovnu, tak jsi celkem odvážný.

JamesCarther
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod JamesCarther » 03 dub 2007 17:30

k cemu slouzi virtual PC? nevim jestli resit W98, kdyz system hlasi chybu v Kernelu.. ja nevim (btw. ten stary sem mel zalohovany, obnovil jsem ho..)

Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 04 dub 2007 11:07

Virtual PC je program, jež ti umožnínainstalovat pod xp jiný system - udělá ti virtuální instalaci - běží jen v paměti. Více info na microsoft.com nebo google.
A zkoušeli jste to vypnout a zapnout?


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů