Nejde spustit WMP-Vyřešeno Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Nejde spustit WMP-Vyřešeno

Příspěvekod guest » 04 dub 2007 03:53

Zdravím! Poslední dobou nejde spustit WMP. Stále mi to hlásí, že pokud chci dokončit instalaci WMP, tak mám restartovat a příhlásit se jako správce, ale to já jsem. Vím, že se tu o tom již psalo, ale nemůžu to najít. Jestli na to někdo vidíte odkaz, tak přede, dík za něj!
Naposledy upravil(a) guest dne 04 dub 2007 16:14, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 04 dub 2007 14:07

Modrásku už pár dní mi frčí v PC WMP 11 byla součástí aktualizací WIN. O odkazu nevím nic asi bych to vzal selským rozumem a pokusil se tu aktualizaci oživit přes WIN Update. Pokud by to nešlo pokusil bych se o rozchození přes nouzový režim. Pokud by ani tohle nešlo je třeba zapátrat v paměti kam si vokna ukládají update soubory s příponou CAB a ten soubor přemenovat na ODL a pokusit se o novou aktualizaci na WINupdate. Jednou už sen tu nedotaženou aktualizaci řešil pokusím se hledat s tebou.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod Jan Pašek » 04 dub 2007 14:15

Tak modrásku nedotažená aktualizace http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=1 ... ce&start=0 jestli tě to někam nakopne směrodatný je protebe asi poslední příspěvek.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 04 dub 2007 16:13

Já už na to přišel. Je to aktualizací. Nutí mne nainstalovat WMP11, ale já 11 nechci. :evil:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 04 dub 2007 16:52

Vydíš stačí zatopit pod kotlem tobě se zapálí a změníš barvu To víš já sem taky modrej když je mi zima a taky mi to nemyslí. :o :lol:
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 04 dub 2007 19:23

Jan Pašek píše:Vydíš stačí zatopit pod kotlem tobě se zapálí a změníš barvu To víš já sem taky modrej když je mi zima a taky mi to nemyslí. :o :lol:

O to snad vůbec nejde. :D Já jsem to našel a tu aktualizaci odinstaloval, ale pořád mi to vnucuje WMP 11. Proč bych si měl instalovat něco, co nechci? Tak ať si trhnou nohou. Potřeboval jsem to jenom v majlech, abych na dvouklik spustil soubor. Nebudu otrokem systému a ještě nějakýho stupidního přehrávače, když je spousta lepších. WMP má pořád nějaký bezpečnostní záplaty a já nic záplatovat nebudu. Nejsem krejčí. Kdyby to nebyl Paskvil, tak by se furt nezáplatovalo. Vyřešil jsem to jinak i když asi ne u všech souborů to bude fungovat. Pak holt u toho souboru změním nastavení, ale nemusím pořád někde klikat, že to nechci. Kdybych chtěl znova začínat, tak bych přešel na Linux, ale možná nebude od věci hodit si ho na jeden oddíl a sem tam na to kouknout. Lepší, než si celej hard zazáplatovat a na soft kupovat ještě jeden. :idea:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Chyba - nelze spustit Příloha(y)
    od Jonáš Brožek » 04 říj 2023 08:32 » v Kancelářské balíky
    1
    3030
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 09:25
  • Nelze spustit windows defender Příloha(y)
    od PARKR » 19 pro 2023 17:29 » v Windows 11, 10, 8...
    13
    1840
    od PARKR Zobrazit poslední příspěvek
    20 pro 2023 09:18
  • AMD Adrenaline Edition - nelze spustit
    od janekdeeste » 26 zář 2023 07:42 » v Vše ostatní (sw)
    0
    2248
    od janekdeeste Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 07:42
  • nelze spustit wifi po vměně karty Příloha(y)
    od akem » 28 pro 2023 14:33 » v Problémy s hardwarem
    28
    1668
    od akem Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 22:19
  • HP Laptop 17-cn0004nc i3 - nelze spustit - až po editaci v Biosu Příloha(y)
    od Zabral68 » 25 srp 2023 14:52 » v Problémy s hardwarem
    3
    1122
    od Zabral68 Zobrazit poslední příspěvek
    25 srp 2023 15:36

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů