Denně musím nastavovat datum, jinak se nedostanu na mejl

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

bekula
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Denně musím nastavovat datum, jinak se nedostanu na mejl

Příspěvekod bekula » 13 kvě 2007 10:06

Zdravím. Nemohu se dostat na email, jelikož mám nesprávný datum. Když ho nastavím tak to ten den vydrží, ale druhý den je tam natavený zase jiný nesmyslný datum. Nevím co s tím. Poraďte. Děkuji za odpověď

Mám Windows XP Home SP2

Reklama
BROZA
Level 3
Level 3
Příspěvky: 509
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod BROZA » 13 kvě 2007 10:29

Ovládací panely>datum a čas>karta čas v internetu a zaškrti volbu automaticky synchronizovat.Ale spíš si myslím že tam máš nějakou havěť.Takže projet antivirem...

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 13 kvě 2007 13:26

POkud se jedná o starší PC tipuji to na akumulátor udržující hodiny v chodu pokud je PC vypnutý. Jen sem ho ještě nikdy neměnil nedokážu ti říct podrobnosti.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 13 kvě 2007 13:44

Taky si myslim, pokud je to uz starsi pc tak vymen baterii na zakladni desce. Tenhle problem jsem mel naposled u nejaky 386ky :lol: :lol:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 14 kvě 2007 00:23

Zrovna dnes jsem řešil něco podobného - byl tam šmejd z rodiny vundo, udělej log z hijackthis a zaměř se na 02 a 20.
A zkoušeli jste to vypnout a zapnout?

Beran.
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Beran. » 14 kvě 2007 19:22

Ne, ne, ne, jste všichni vedle jat ta jedle, já vím čím to je :-)

jednou se mi to stalo taky... je to taková maličká potvůrka, prográmek, to si stáhnete, a aplikujete na nějaký shareware, a tahle věcička při každym spuštění počítače nastaví datum a čas, aby byl stejnej jako datum instalace toho shareware, a ten chudák shareware si potom myslí že běží furt v čase volnýho používání...

bohužel se tahle věcička najde občas i na samotnejch instalací různejch šervér programů nebo cracků, ale jenom stáhnutejch ilegálně (cracky se ani jinak než i-legálně stahovat nedaj :-)) z různejch zhovadilejch stránek a tak...

no jo, my co si nejsme sofvér schopný koupit, máme holt občas problémy se svinstvem...

a jinak jak to vyřešit... já sem musel reinstalovat Wokna, ale to dělám vždycky když se vyskytne nějakej větší problém... takže nevím jak to vyřešit :-( takže vzato kolem jsem ti vůbec nepomohl, co?
Procesor: AMD Athlon 64 3700+, 2200 MHz (11 x 200)
Paměť: 1024 MB ram (PC3200 DDR SDRAM)
Základní deska: DFI nF4-u
Grafárna: Radeon X1950 Pro (256 MB)
HDD: ST3320620A 320 Gb

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 14 kvě 2007 20:08

Nu, vidite jaka je to zhovadilost krast software a myslet si ze toto je vhodny zpusob. :smile: Kdyz uz neco hoodne potrebuju pouzivam free programy anebo jen takovy shareware, ktery nepotrebuje takovouhle ulitu :wink: :evil:
Počítač: ANO! :bottle:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů