Po REinsralu XP nepřístupné některé DIR zálohy

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 08 črc 2007 21:49

Buď tenhle: http://ubuntu.supp.name/releases/kubunt ... p-i386.iso
nebo, pokud máš 64bitové AMD, tento: http://ubuntu.supp.name/releases/kubunt ... -amd64.iso

(našel bys to jako ne-alternate ISO okolo 700MB a takové soubory jsou tam jen 2.)

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 21:56

Ha poznání bolí já se včera neměl ožírat. Ne ne ne ty ty ty. :oops: Už sem na to asi přišel.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 09 črc 2007 06:34

Shodou okolností jsem se dočetl, že se v XP home údajně dá pokročilé sdílení nastavit, ale musí se zapnout v "nouzovém režimu". Pokud by to zafungovalo, bylo by to nejjednodušší řešení celého problému.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 10 črc 2007 07:56

Tak Ubuntu sem našel stáhl a vypálil i to funguje. Je tam jediný problém nepustí tě to na disky dokud ho nenainstaluješ nebo sem nepřišel na to jak.

Za rady moc děkuju. Bohužel už sou zas pasé. Včera mi kluk do rozdělaných instalací natáh hru holka si změnila ICQ a PC znovu začel lehat.
Pak sem zjistil že sem to nerozdelil na dva virtuální disky ale na jeden a poddisk takže instalace Win to vidí jako jeden disk. Což je z hlediska záloh nepřípustné bo při pádu systému přídu i o zálohy.
No a vefinále sem včera perlil a třikrát sem do opětovné instalace Win zadal špatné licenční číslo a ta se zablokovala.
Neska využiju Ubuntu nainstalim ho do volného sektoru smáznu tu nepovedenou instalaci woken a snad stím smáznu i tu blokaci chybně zadaného licenčního klíče. Takže držte mi palečky už mě ta krabice doma s*e*r*e.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Automatizování zálohy USB disku
    od Martab » 31 bře 2024 11:17 » v Vše ostatní (sw)
    15
    1797
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    01 dub 2024 18:40
  • Problém: IPv4 se ztrácí a nenačnou se některé web stránky
    od Matoufil » 18 pro 2023 21:49 » v Internet a internetové prohlížeče
    10
    1609
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    20 pro 2023 10:27

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů