Po REinsralu XP nepřístupné některé DIR zálohy

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Po REinsralu XP nepřístupné některé DIR zálohy

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 12:25

Na jednom fyzickém disku rozděleném na virtuálně zhruba na polovinu na dva disky sem měl v jedné části systém a v druhé zálohu některých částí systému.
REinstal systému byl proveden tak že sem to z instalačky dotlačil až k bodu kdy se ptá do jakého oddílu chci instalovat dal sem zformátovat tu část z původními XP a pak novou instalaci.
Při obnovování instalací programů jsem se normálně dostal k zálohovanému adresáři program files jaké ale bylo moje zděšení systém mě odmítá otevřít zálohovanou složku document and setigs OWNER a to jak v normálním režimu tak v nouzovém a to i pokud sem přihlášen pod účtem ADMINISRATOR.
Ještě možná podstatná informace na disku se zálohami je a bylo povoleno zipování pro úsporu místa.

Otázka jak se dostat k zálohovaným datům? Podotázka proč je funkční polovina zálohy a druhá je nepřístupná?
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
crabman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 368
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod crabman » 08 črc 2007 13:18

prihlas sa pod admina a vypni v moznostiach priecinka zjednodusene zdielanie priecinkov. potom vo vlastnostiach nastav ako ownera seba
ASRock 775Dual-VSTA | Intel Pentium D 2.67 GHz | 1024 MB DDR2 667 MHz
GeForce 6600 128 MB | Sound Blaster Audigy SE | MS Windows XP SP2

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 13:27

Prosím můžeš mi ten návod počeštit slovensky rozumim alespoň sem si to do teď myslel ale tahle slovenčina je na mne moc. :oops:
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
crabman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 368
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod crabman » 08 črc 2007 13:34

prihlas se pod admin ucet a v Moznosti slozky... > Zobrazeni vypni Pouzit zjednodusene zdileni souboru. ve vlastnostech ty zamknute slozky v zalozce Zabezpeceni pridej sveho uzivatele a dej mu plne pravomoci
ASRock 775Dual-VSTA | Intel Pentium D 2.67 GHz | 1024 MB DDR2 667 MHz
GeForce 6600 128 MB | Sound Blaster Audigy SE | MS Windows XP SP2

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 13:56

Děkuji uctivě Tak priecink je složka? Kdo by to byl řek.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 17:00

Sem dnes natvrdlej Nouzový provoz účet Administrator, start - ovládací panely - Vlastnosti složky - a tam to je kde bo sem slepoň prvé třídy.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
crabman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 368
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod crabman » 08 črc 2007 17:49

nemusel si ist do nudzoveho rezimu staci sa prihlasit pod nejakym kontom co ma admin pravomoci
v zalozke "Zobrazeni" je polozka "Pouzit zjednodusene zdileni souboru (doporuceno)" ta musi byt vypnuta
ASRock 775Dual-VSTA | Intel Pentium D 2.67 GHz | 1024 MB DDR2 667 MHz
GeForce 6600 128 MB | Sound Blaster Audigy SE | MS Windows XP SP2

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 20:54

Jezřejmé že používáš instalaci s několika uživatelskýmy účty. Já mám pouze hlavní účet s právy správce. a po startu voken se neloguji. Nabíhám rovnou do účtu. Protože jinak sem úplnej vůl já to co ty píšeš nevidím.

start - ovl.panely - vlastnosti složky - zobrazení - ?????
Přílohy
03.JPG
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 08 črc 2007 21:14

Že ty máš XP home – tam, pokud vím, vypnout zjednodušené sdílení nejde.
V takovém případě zkus nějakou live distribuci linuxu, například Kubuntu, který by to měl přečíst bez problémů a uložit na nějaký jiný disk (externí, flash … – podle toho, kolik toho bude).

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 21:23

Myloš přived si mě na jinej nápad nastartovat do dosu a přesnějakýho manažera (nevíš o něčem?) nakopírovat složku nebo to co je uvnitř do jiného umístění. Jenže je tam povolená komprese dat aby se to pak dalo vůbec přečíst.
Jo ta instalace linuxu se z win snese na jednom disku.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 08 črc 2007 21:32

Jan Pašek píše:Myloš přived si mě na jinej nápad nastartovat do dosu a přesnějakýho manažera (nevíš o něčem?) nakopírovat složku nebo to co je uvnitř do jiného umístění. Jenže je tam povolená komprese dat aby se to pak dalo vůbec přečíst.
Jo ta instalace linuxu se z win snese na jednom disku.

Komprimovaná složka? tak to pak nevím ani jak z DOSu, tak z Linuxu (krom toho DOS a NTFS?)
Rozhodně to ale zkus, tím nic nepokazíš.

APokud jde o ten Linux, odkaz, který jsem ti dával, vede na live distribuci, tzn. že ti ten systém pojede z CD a nebudeš nic instalovat (to sice z toho CD jde, dokonce za chodu, ale to je na jiné povídání).

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 08 črc 2007 21:43

Mylošku neska sem za lamu kliknu na tamo doporučovaný odkaz a mělo by se spustit nějaké stahování nebo jak to je mě naběhne stránka s položkama. Prostě mi není jasné jak to mám stáhnout s obrazem disku bych si poradil.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Automatizování zálohy USB disku
    od Martab » 31 bře 2024 11:17 » v Vše ostatní (sw)
    15
    1797
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    01 dub 2024 18:40
  • Problém: IPv4 se ztrácí a nenačnou se některé web stránky
    od Matoufil » 18 pro 2023 21:49 » v Internet a internetové prohlížeče
    10
    1608
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    20 pro 2023 10:27

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů