Sledování výkonu ve Windows - konfigurace sady kolekcí dat

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
GarGy
Level 3
Level 3
Příspěvky: 520
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Sledování výkonu ve Windows - konfigurace sady kolekcí dat

Příspěvekod GarGy » 08 říj 2015 11:37

Zdravím,

Potřeboval bych pomoci s konfigurací vlastní sady kolekcí dat, která musí obsahovat:

Zatížení procesoru a který proces zatížil (v nějakou danou chvíli) procesor nejvíc - POZOR! už se mi povedlo (přes přidání kolekce trasování - NT kernel), že se mi ve výsledné diagnostice vypíše, který proces zatěžoval procesor po celou dobu nejvíce - v praxi to pak znamená že když pustím diagnostiku třeba na jeden den ta uživatel pustí 10x jeden proces, který zatěžuje procesor na 50% diagnostika ho vyhodnotí jakože procesor zatěžoval nejvíce. Přitom jel na 10 vteřin jiný proces který zatížil procesor na 80%, ale jelikož jel jen jednou, diagnostika mi vyhodnotí, že ho vytížil třeba jen z 1%, protože nejel tak dlouho.A já potřebuji aby mi diagnostika vypsala právě ten proces který jel sice jen 10 vteřin ale zatížil procesor (v jeden daný okamžik) nejvíce.

Zkoušel jsem hledat na netu různé návody, ale nevím, jak mám dotaz napsat (zkoušel jsem různě i anglicky). Nic jsem bohužel nenašel. A na TechNetu je bohužel celkově o sledování výkonu velice málo informací, které jsou hodně obecné.

Za každou pomoc nebo odkaz na nějaký návod budu moc rád ...

Ještě jsem zapomněl dodat, že zatížení procesorů jsem také zvládl přidat přes čítače výkonu. Takže mi jde jen o ty procesy, které měly největší zatížení procesoru.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů