Nástroj pro přípravu systému 2.0

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
wistahelp
Level 1
Level 1
Příspěvky: 96
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Nástroj pro přípravu systému 2.0

Příspěvekod wistahelp » 12 črc 2007 19:34

Nevíte někdo, co to je? Vrátil se mi notebook z opravny z Asusu v Ostravě /odešel mi Harddisk, takže všechno komplet vyčištěný - naštěstí zálohy jsem průběžně dělal, ale proto nepíšu/. Všechno je v pohodě, notebook funguje, ale při každým staru vyskočí okýnko Nástroj pro přípravu systému. Viz foto1
Obrázek
A když chci cokoliv s tím udělat, vyskočí další okýnko.
Obrázek

Ve službách jsem nic nenašel, v sekci Po spuštění taky nic není. Ani nevím, po jakým procesu to jede, abych ho stopnul. Nevíte někdo jak se toho zbavit? Volal jsem do Asusu a on mi poradil, abych to celý předělal pomocí reboot CD, ale toho se bojím, abych zase nebyl dva týdny bez notebooku. Protože když mi předtím odešel ten harddisk, to reboot CD jsem zkoušel a na čtyřiceti pěti procentech mi to napsalo read error a to už bylo kompletně v hajzlu. Pak už s tím nešlo nic. To byl poslední hřebíček a pak hned jel notebook do Ostravy. Nevíte, co s tou hláškou? [/url]
HP COMPAQ 6720s/ C2D T2410/ 15.4" WXGA BV/ 2GB/ 160GB 5.4k/ DVD±RW/ WF/ BT/ VIS HB

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 12 črc 2007 23:00

To je nějaká aplikace, kterou používají servisáci. Rozhodně bych po nich chtěl, aby to odstranili sami. Takové věci by tam neměli nechávat a ne aby ses trápil s jejich odstraněním.
Jestli to máš daleko, tak ať ti pomůžou přes telefon, ale hlavně se nenech odbýt.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů