Stránka 1 z 1

Aktualizace, kurzor myši

Napsal: 10 bře 2016 17:59
od lukas.ruber
Zdravím,

měl jsem win 8 a po aktualizaci mi zmizel kurzor myši. Počítač jsem přeinstaloval a po stažení první aktualizace stejný problém.
Nainstaloval jsem tedy win 10.. problém nevymize, po první aktualizaci zmizí kurzor myši a počítač je nepoužitelný.

Nevíte někdo co by se s tím dalo dělat prosím ?

Díky za rady :)

Re: Aktualizace, kurzor myši

Napsal: 10 bře 2016 18:11
od Uziv00
Na jakém stroji? Stolní/ntb, v případě ntb výrobce a typ?
Ovladače jsou v pořádku?
Zkusil jsi připojit jinou myš?

Re: Aktualizace, kurzor myši

Napsal: 10 bře 2016 18:45
od lukas.ruber
HP Envy 15 j000ec, ovladače jsem postahoval, na 10ky jich teda bylo mín, ale nemění to nic na situaci, že po instalaci myš funguje.
Pak se počítač aktualizuje ( jak na 8 tak na 10 se v podstatě nedají zakázat aktualizace ) a kurzor je pryč.. připojoval jsem jiné myši, ale hlavně nejede ani touch.. prostě kurzor není. Tomu právě moc nerozumím.. jak jsem tu psal dotaz už včera, hlavní problém s notebookem mám kvůli aktualizacím. Původně se mi sekla aktualizace kvůli tomu jsem začal přeinstalovávat. Už se s tím trápím třetí večer a je to celkem nemilé když člověk ten počítač potřebuje..

Re: Aktualizace, kurzor myši

Napsal: 10 bře 2016 18:52
od Pic
Proč zakládáš nové téma a neřešíš to v původním, kde je více informací pro případné rádce. Také tím porušuješ pravidla tohoto fóra.

Re: Aktualizace, kurzor myši

Napsal: 10 bře 2016 18:57
od lukas.ruber
...o kurzoru jsem nic nenašel, nebo špatně hledal. Takže se omlouvám...