Stránka 1 z 1

Win 10 - nejde nastavit výchozí prohlížeč

Napsal: 03 lis 2016 18:21
od flowem
Zdravím,

nejde mi nastavit výchozí prohlížeč internetu.
Když jdu do nastavení a výchozí aplikace a chci zvolit nějakej ten prohlížeč, tak to prostě nejde, kliknu na něj, ale nic se nestane. Mám operu a chrome, ale nejde nastavit ani jeden. Všechno se mi otevírá v Edge.

Kde může být problém? Nešlo mi to ani včera.
Díky

Re: Win 10 - nejde nastavit výchozí prohlížeč

Napsal: 03 lis 2016 18:27
od nations112
Klikni na obnovit výchozí nastavení a pak to zkus znova.

Re: Win 10 - nejde nastavit výchozí prohlížeč

Napsal: 03 lis 2016 18:31
od flowem
To jsem zkoušel, ale nejde to. Kliknu na Operu, ale neukáže se mi tam. Kliknu na Edge a jde to. Navíc mi Opera hlásí že není nastavena jako výchozí. Tak já nevím.

Re: Win 10 - nejde nastavit výchozí prohlížeč

Napsal: 03 lis 2016 18:37
od X
Přece ve Win 10 nebudeš dělat něco, co se MS nelíbí, že? :D No když ti to MS nezakáže, tak aspoň maximálně ztíží a při příští aktualizaci (samozřejmě nedopatřením) zase změní. Už u IE 8 a výš když chtěl člověk změnit vyhledávač, tak to bylo jak u blbejch.

Re: Win 10 - nejde nastavit výchozí prohlížeč

Napsal: 03 lis 2016 18:38
od flowem
Tak já jsem přešel z Win 7, kromě tohohle jsem spokojenej.
O zbytek se postaralo DWS_Lite

Re: Win 10 - nejde nastavit výchozí prohlížeč  Vyřešeno

Napsal: 03 lis 2016 18:44
od Michal.
Ano, tuto chybu jsem také zaznamenal, když jsem zkoušel vybrat Operu developer jako výchozí prohlížeč. Stačí ovšem kliknout na "Nastavit výchozí možnosti podle aplikace", v seznamu najít prohlížeč a nastavit program jako výchozí.

Re: Win 10 - nejde nastavit výchozí prohlížeč

Napsal: 03 lis 2016 19:59
od flowem
Ano, takhle to už funguje, děkuji.