Stránka 1 z 1

XP-SP3

Napsal: 08 lis 2016 22:56
od liborek
Jelikož mám nějaký problémek potřeboval bych přeinstalovat SP3.Ovšem po začátku a restartu se to sekne a chce to vložit Cd s SP3/které tam ovšem mám/nejde ani F3 k ukončení-musím restartovat.Nevím čím to je ale napadlo mě jestli bych neměl nejprve SP3 odinstalovat a poté znovu nainstalovat.Myslíte, že to pomůže?Setkal se /v pravěku/ někdo s tímto?

Re: XP-SP3

Napsal: 08 lis 2016 23:01
od Uziv00
Pravděpodobně poškozené instalační CD.

Re: XP-SP3

Napsal: 09 lis 2016 18:13
od liborek
Omlouvám se, zapomněl jsemnapsat, že to instalační CD mám dvě ,vypálené z dat vždy s odstupem a navíc jsem nedávno instaloval na druhý počítač, tak tím by to být 99% nemělo.Musely by se obě nějak "zmrvit" naráz a to je nepravděbodobný.
Zřejmě se na to vykašlu, stejně to dělám jen kvůli jedné jediné hře a tam může být chyba úplně jinde.Ovšemn nyní mě zůstala v bootovací obrazovce ta instalační nabídka a při startu mě to vždy naběhne na ní a musím dát ručně přes druhou klávesnici start XP, jak ji odstranit?Vím můžu dát obnovu systému, což mžná, udělám,ale jde to i jinak?

Re: XP-SP3

Napsal: 09 lis 2016 18:20
od Uziv00
Myslím, že to šlo editací boot.ini.

Re: XP-SP3

Napsal: 09 lis 2016 19:01
od liborek
Dík, zkusím.Kdysi jsem tak odstraňoval duální nabídku spuštění systému, tak snad půjde i tohle.Jen si musím osvěžot postup, ale to si najdu.

Re: XP-SP3

Napsal: 10 lis 2016 22:02
od liborek
Tak pokud řádek v boot.ini smažu tak se mi to stejně při dalším restartu vrátí.
Tak jsem to zatím alespoň v msconfig přesunul na druhé místo´, aby se to nespouštělo.Budu hledat a pokud by někdo věděl nechť písne.

Re: XP-SP3

Napsal: 14 lis 2016 14:46
od atari
Nespoléhej na to, že je něco nepravděpodobné. Vlož instalační CD do mechaniky a překopíruj ho někam. Pokud kopírování proběhne "normálně" tak máš ověřené, že chyba není způsobena nečitelným instalačním CD. Je úplně běžné, že jedna mechanika CD přečte a druhá ne.