Poškození či smazání recorvery oddílu win8.1bing v tabletu

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

52RUDOLF
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Poškození či smazání recorvery oddílu win8.1bing v tabletu

Příspěvekod 52RUDOLF » 02 čer 2017 22:33

Moji milí, stalo se mi že když microsoft nabízel windows 10, tak jsem si je chtěl vyzkoušet v tabletu. Mám tam 8.1 bing. Je to tablet Allview WI8G. Dle výrobce to možné bylo a tak jsem to vyzkoušel. Upgrade se povedla. Po zhruba 10 dnech jsem se vrátil k původní 8.1 . Opět vše proběhlo OK. jenže jsem zjistil že mi 10sítky poškodily oddíl recorvery 8smiček. I když ho tam mám, nejde spustit reset. Neukáže se mi ani ikona když chci se dostat do resetu tabletu. T.J vymáčknutí shift + reset. Viz video: https://www.youtube.com/watch?v=9Z85D2DG9MU . Je možná nějaká rada jak si někde stáhnout 8čky? Licenci mám i číslo. Jenže v Biosu nevidím instalaci či boot s externího připojení hardweru. T.j usb či SD CART, CDROM už vůbec ne. Byl bych rád za jakoukoliv radu. Samozřejmě od těch kdo s tím má zkušenosti.

Reklama

52RUDOLF
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Poškození či smazání recorvery oddílu win8.1bing v tabletu

Příspěvekod 52RUDOLF » 03 čer 2017 07:20

Dík za odkaz ale to jsem zkoušel. Přesto to zkusím znovu.Tak již jsem si vytvořil bootovací flešku. A jde to z ní spustit. Jestli ale nebude problém i ten že produkt key co mám patří pro win 8.1 bing. A v odkazu je jen 8.1.Není psáno že je to i na tablet. To mám obavu aby mě to šlo. A abych nestratil i to co ještě mám.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: prochy7b a 13 hostů