Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod Fox_25 » 12 bře 2018 16:13

Trochu moc to prožíváš Jardo, já teď dal tuším 670 korun za dvouletou licenci na kaspersky antivir a mám klid. Jejich kompletní balík i s firewall je asi o stovku, nebo dvě dražší.

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod richchie » 12 bře 2018 16:36

Placený kaspersky maximálně do firmy.Pro domácnost zdarma-
https://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

jak je to s dnešní verzí s licencí jsem nestudoval,ale free fungovala zdarma i pro firmy a placené jsou jen služby navíc.A co mám vyzkoušeno tak mnozí říkají,že antivir comoda je slabota a kvalitní je firewall jenže co mám vyzkoušeno před nějakým časem tak comodo mělo lepší detekci než třeba eset nebo mwav.

Uživatelský avatar
TheSalon112
Level 3
Level 3
Příspěvky: 440
Registrován: červen 14
Bydliště: localhost
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod TheSalon112 » 12 bře 2018 18:46

No, ono aby som to dal na pravú mieru, človeku skutočne stačí windows defender, pokiaľ buď prakticky vôbec nenavštevuje internet, alebo vie na čo kliká. Osobne som už cez dekádu klientom ESETu, ktorý ma už pár krát ochránil pred mojou blbosťou.
Čo sa týka k cene antivíru - je to na každom, niekto si rád priplatí, lepšie ako si nechať vybieliť jeho bankový účet pri najbližšej platbe kartou. Myslím si, že 35€ ročne nieje až tak veľa. Ale viem, že je jednoduchšie a príjemnejšie ísť do krčmy a tie isté peniaze prepiť za jeden deň

OT: Čo sa týka tých cien v reštauráciach, tak v tých luxusnejších neplatíte za rovnaké jedlo ako v bežných, kvantita sa nerovná kvalita - odporúčam ísť sa presvedčiť na vlastnom jazyku :)
MOJE ŽELEZO:
CPU: Intel core I7 870 2,93 GHz
CPU Cooler: SilentiumPC Fera 2 HE 1224
GPU: ASUS GTX1050 TI 4GB
HDD: WDC Black 1TB
SSD: Samsung 850EVO 120GB
MotherBoard: Asus P7P55D-E
RAM: 4X Kingston DDR3 2GB Value RAM
PSU: Seasonic S12ii-520
Bedňa: Corsair SPEC-03 Red LED
Blue-Ray Mechanika: LG BH10LS30

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod petr22 » 12 bře 2018 19:37

Nikam nechodim, na nic neklikam, nic nestahuju.

To mi tvrdi vsichni, co prinesou pocitac na odvirovani.

Melis
Level 3
Level 3
Příspěvky: 563
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod Melis » 12 bře 2018 19:44

Nestrašte pořád!
Na jednom PC mám Comodo, na druhém Avast free a na notebooku jen Defender a integrovaný firewal.
Notebook používám cca 3 roky a žádný problém.

Ale opravdu nikym nelezu, přečtu si zprávy, vyřídím poštu a pokecám s lidma na chatu.

cunik.cz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 623
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod cunik.cz » 12 bře 2018 22:24

Pokud člověk nikam neleze tak ano. Stačí i free. Pokud je člověk zkušený a vše zkouší na virtuálním PC nebo v Sandboxu a umí používat různé utilitky k odvirování tak proč ne. Ale když přes PC něco platím tak za svůj klid bych dal nějaký drobák a pořídil si nějaký IS. Eset, Bitdefender nebo Kaspersky jsou asi nejlepší volba. Neuškodí ani návštěva sekce HJT a používání nějakého doplňku k antiviru. MBAM, Cure It! AVPTool pro skryté hrozby a Rouge Killer pro zkušené uživatele.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod Turion » 13 bře 2018 09:46

Tak dneska článek na superodborném webu novinky.cz. Výňatek, kde zaujme poslední věta: Podle serveru MS Power User už se celým případem zabývá i samotný Microsoft, který byl výzkumníky na trhliny v zabezpečení upozorněn. Aktualizaci se chystá vydat v horizontu maximálně několika týdnů.
To jinými slovy ale znamená, že chránit se uživatelé v současné době nemohou. Záplata zatím chybí a trhliny v podstatě otevírají zadní vrátka do systému, na které jsou i antivirové programy krátké.

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod beather » 13 bře 2018 10:06

To, ze v jedne restauraci se za 100ku najis dobre a v druhe nedostanes nic me dostalo... Za 100 si das mozna tak obedove menicko, ktere je proste klasika srandicka, kterou si muzes uvarit doma za 50 korun. To mi prijde jako wastage penez a jenom lenost a obecne vsechny restaurace, ktere nabizi jidla, ktere si muzes bez problemu uvarit doma neberu jako "gastronomicke zazitky" ale jako ukojeni lenosti zakaznika.. ale whathever.. Kdyz jdu do restaurace, tak si jdu dat neco, co se obtizne vari doma a nebo se obtizne schaneji suroviny = jdu si tam pro gastronomicky zazitek a nevadi mi, ze jednou za cas dam trochu vetsi castku a poznam neco nove... lidi, kteri chodi na smazak, gulas nebo rizek jsou pro me mimo :-)

Antivirus je samozrejme potreba, z free asi comodo, potom eset / avast / kaspersky. Defender neni antivirus. Samozrejme, muzes jit do nejakeho reseni zdarma / levne ale nikdy nedosahnes takove urovne detekce, mnozstvi samplu a hlavne zatez na system
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

jarajarda
Level 2
Level 2
Příspěvky: 239
Registrován: únor 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod jarajarda » 13 bře 2018 12:37

No vidíš to faraone tak proč máš tendence navážet se tu do druhých a dělat ze sebe velkého kofra? Já jsem na rozdíl od tebe nejen držel děrné štítky v ruce, já už jsem v roce 1980 tohle na sálovám počítači udržoval v chodu. Co jsi dělal ty v roce 1980? Byl už jsi na světě?

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod Turion » 13 bře 2018 12:45

jarajarda: Na rozdíl od tebe dokázal mnohokrát, že něco umí a nechová se jako malej Jarda.

jarajarda
Level 2
Level 2
Příspěvky: 239
Registrován: únor 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod jarajarda » 13 bře 2018 13:04

Mě toho teda moc neukázal, vyjma jeho mechtání...

Dodatečně přidáno po 10 minutách 29 vteřinách:
beather No nevím jak ty, ale já se do restaurace chodím najíst. Zážitky mám tady a zdarma! Člověk si říká jak někdo může dávat skoro 4 násobné porce - navíc dobrá jídla a přesto vyjde. Nevymýšlím si!!!

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potřebují Windows 10 (VERZE 1709) antivir?

Příspěvekod beather » 13 bře 2018 13:15

jarajarda píše:No vidíš to faraone tak proč máš tendence navážet se tu do druhých a dělat ze sebe velkého kofra? Já jsem na rozdíl od tebe nejen držel děrné štítky v ruce, já už jsem v roce 1980 tohle na sálovám počítači udržoval v chodu. Co jsi dělal ty v roce 1980? Byl už jsi na světě?


a k cemu ti to je, ze jsi nekdy v 80 letech dokazal velke zazraky kdyz dneska evidentne dokazes jak se hezky cesky rika velke h**** ? :-)
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů