Win 10 nebo Win 7

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

kachnak
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 125
Registrován: prosinec 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 nebo Win 7

Příspěvekod kachnak » 05 led 2019 07:26

Pridavam se k petrovi..otec svůj 11 let stary ntb acer dal "ajtakovi" v praci,ktery mu dal nejnovejsi a nejlepsi system w10..predtim tam byly visty..start do woken ve vistach cca 1 min,do w10 uz to trva minimalne 3 minuty..problemy se sitovkou jsem resil snad 2 dny a otcovi trvalo snad mesic nez se s tim naucil(neni uplne technicky antitalent).. a co z toho plyne?ja bych w10 nedal nikam,tata si na ne zvykl a pochvaluje si je.. takze asi tak :D

Reklama
dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 nebo Win 7

Příspěvekod dvorakj » 05 led 2019 08:22

ale je to cele divne, petrovi se neco stalo, vetsinou w10 doporucoval:-), ale jednalo se o nove stroje, ne stare.

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 nebo Win 7

Příspěvekod xbs » 05 led 2019 08:43

bezproblémová funkčnost desítek na starejch kompech zřejmě záleží na konkrétních komponentech a ovladačích k nim, za mě každopádně naprostá spokojenost...

Kadel33
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: listopad 16
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 nebo Win 7

Příspěvekod Kadel33 » 08 led 2019 21:48

Noťas už mám u sebe a xbs to ve svém prvním příspěvku trefil přesně - výrobce u NTB Acer Extensa 5220 má ovladače pouze pro W7. W10 nepodporuje.
Jinak noťas má naprosto šílený start (lepší odejít aby mi nejeblo), po kterém se ještě musí povypínat pár hlášek co všechno nejde aktualizovat, není podporováno atd... Pak už se to na běžné a neuspěchané kancelářské použití to dá použít. Zálohování souborů na externí USB disk taky proběhlo docela slušnou rychlostí - tam jsem se bál jestli pozná 0,5 TB USB2 disk, ale zvládnul ho bez problémů.

Kadel33
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: listopad 16
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 nebo Win 7

Příspěvekod Kadel33 » 10 led 2019 23:09

W7 jsou nainstalované na SSD a a je to hodně znát. Jak už jsem psal starty jsem psychicky nezvládal (nejdéle jsem vydržel 5 minut, pak jsem radši utekl jinam a po 10 min už bylo hotovo, takže čas něco mezi. Ustál jsem vypínání - opakovaně 1,5 min. Nově jsem naměřil start 33 vteřin a vypnutí 9 vteřin. Za mě spokojenost.


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů