Proč se video nepřehraje na TV ? Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Hraba
Level 2
Level 2
Příspěvky: 213
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Proč se video nepřehraje na TV ?

Příspěvekod Hraba » 16 úno 2019 21:52

ITCrowd píše:
ITCrowd píše:To že vysíláš do zařízení je jedna věc. To zařízení ale musíš nastavit, aby přijímalo.

Neznám samsung, ale na TV by mělo být něco takového:


Je to prostě přesně tak. Media mám zapnuto již dávno. I na routeru se mi objevuje spojení na tv.
Sítě v TV také funkční spojení s PC. Nemůže chybět nějaký adaptér ? V návodu již nic nového neumím zjistit, myslím že v nastavení TV to tedy asi nebude.
Přílohy
Router + TV.JPG
Adaptér..JPG

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Proč se video nepřehraje na TV ?

Příspěvekod ITCrowd » 16 úno 2019 21:59

Se mi to snad zdá. Celou dobu z tebe páčím, co zobrazuje TV a musím si to dohledat sám :-)
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

amirinda
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 678
Registrován: březen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Proč se video nepřehraje na TV ?

Příspěvekod amirinda » 17 úno 2019 04:13

Třeba Mobilem se do TV připojíš?

Hraba
Level 2
Level 2
Příspěvky: 213
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Proč se video nepřehraje na TV ?

Příspěvekod Hraba » 17 úno 2019 08:21

ITCrowd píše:Se mi to snad zdá. Celou dobu z tebe páčím, co zobrazuje TV a musím si to dohledat sám :-)


Tak to se omlouvám, ale myslel jsem, že když napíši nic, tak to stačí.
.... co zobrazuje TV -- to je otázka pro mne - taková divná z mého pohledu - běží stále nějaký TV program - tak s ohledem na propojení s PC nebylo nic vidět, proto jsem napsal nic. Nenapadlo, že myslíte něco z menu televize - ta média. Kdybyste napsal, zda mám povolena média, tak bych odepsal, že všechna média mám povolena. To umím najít. A síťové připojení také umím nastavit na TV. Internet mi na TV jde - třeba idnes si mohu otevřít zprávy nebo počasí se mi také přes internet ukáže na TV a podobně.

Na televizi se nic neměnilo po roky. Asi před rokem jsem si běžně pouštěl videa z aplikace Samsung Allshare.
Tam byla možnost - přehrát na jiném zařízení, dal jsem TV a šlo to hned. Mezi tím proběhla řada aktualizací WIN10 a tím problémy s přehráváním videa z PC na TV začaly.
Pak jsem zjistil, že existují i jiné možnosti přehrávání videa na TV bez aplikace Samsung Allshare, což mi právě řekl kamarád.
Má také WIN 10 a informoval mě o možnosti : přehrát na jiném zařízení. On tomu PC také moc nerozumí, nastavuje mu PC zase jeho další kamarád, který bydlí daleko ode mne a na dálku radit neumí.

Spíše by to mohl být problém asi ve sdílení PC a televize. To sdílení je dost složité v nastavení. Jsou tam různé možnosti, tak nevím zda to mám správně. Jestli dát administrátor, skupiny, jednotlivci ... Dále jak a kde sdílet.
Sice mám nějaké sdílení videí přes knihovnu, ale nevím zda to je dobře.
Přílohy
Sdílená média1.JPG

Hraba
Level 2
Level 2
Příspěvky: 213
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Proč se video nepřehraje na TV ?  Vyřešeno

Příspěvekod Hraba » 24 úno 2019 07:11

Již se mi na TV všechna videa přehrávají z PC, děkuji za rady


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů