Win 10 - nejde skenovat z multifunkční tiskárny

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

leni9
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Win 10 - nejde skenovat z multifunkční tiskárny

Příspěvekod leni9 » 26 zář 2019 19:03

richchie píše:To by neměl být problém.Co jsem koukal tak by měl mít podporu až po vistu.Odinstaluj ovladač+dočistit zbytky starého.Dej placku do mechaniky a až nabídne instal tak zrušit.Otevři v pc (ne hw),ale-tento počítač mechanika,2x klik a na instalční soubor pravým myšítkem-odstranit potíže s kompabilitou.Při instalu kompatibilita s windows vista.
Pak kontrola v ovládacích panelech-zařízení a tiskárny jestli je tiskárna dobře nainstalovaná.


Omlouvám se za pozdější odpověď, neměla jsem teď čas.

Ovladače a SW jsem odinstalovala a zkusila to dále dle tvé rady, ale nemám v nabídce "Odstranit potíže s kompatibilitou".

instalace ovladače.png



No, zkusila jsem ještě přidat tiskárnu/skener ručně. Ovladače pro tiskárnu se mi normálně načetly, pro skener mi to vyhodilo tuto hlášku:

instal ručně.PNG

instal ručně2.PNG


Dodatečně přidáno po 2 minutách 48 vteřinách:
mirekol píše:Tak ještě jeden pokus.
Zde https://my.okidata.com/dsdownWeb.nsf/dr ... enDocument stáhni ovladač. Po stažení ho pomocí nějakého pakovacího programu (7-Zip, WinRar, WinZip,..) rozbal do složky. Po kliknutí (na stánce s ovladačem) na "Download & Installation Help" se dostaneš sem: https://my.okidata.com/ProductPictures. ... d?OpenForm Instaluj podle návodu pro Windows 8. Mohlo by to zafungovat (odzkoušené to nemám, protože nemám tu tiskárnu).


Companion Suite Pro mám taky přímo na instalačním disku, nainstaluje se při kompletní instalaci a nevšimla jsem se ničeho, že by s čímkoliv něco prováděl :-( Můžu to zkusit ještě takhle, ale myslím si, že to taky nebude mít žádný úspěch... :-(

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 - nejde skenovat z multifunkční tiskárny

Příspěvekod richchie » 29 zář 2019 09:37

Tak máš ještě dvě možnosti-zkus vybrat vyšší model tiskárny a nech stáhnout ovladač z netu nebo vyzkoušej v ovládacích panelech druhou možnost a to přidat zařízení.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů