Zamrzání PC

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Thrasher
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: srpen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zamrzání PC

Příspěvekod Thrasher » 12 kvě 2020 22:36

Zdravím, mám problém se zamrzáním pc. Mám počítač sestavený u Alzy (bohužel) už od srpna minulého roku a byl už jednou na reklamaci s tím, že po aktualizaci biosu, kterou jsem dělal přímo přes program výrobce základní desky (MSI Dragon Center) už nešel zapnout, respektivě během aktualizace se počítač sekl a už nijak nereagoval. No tento problém jsem potom vyřešil a nějak to potom jelo, ale přiznám se, že už nevím co se přesně potom stalo a proč byl na reklamaci. Pravděpodobně to souviselo se základní deskou, respektivě biosem. No počítač od té doby co mi ho poslali zpět běží bez problému (je to zhruba od září minulého roku) a až teď se mi teda vyskytl tenhle problém. Počítač vlastně zamrzne náhodně mám pocit, nezávisí to na tom co právě dělám. Poprvé zamrzl tak 2 dny zpět když jsem pouze měl spuštěněj Chrome, no a před chvíli přesně to samé. Pouze jsem poslouchal hudbu na youtube, nic víc. Předtím jsem hrál jako vždy pár náročných her (Forza Horizon 4, Division 2 atd.) a vše běželo bez problémů. Chtěl jsem se podívat skrze správce úloh jak je vytížený např. procesor nebo ramky, ale když počítač zamrzne, tak to jako moc nejde. Vlastně ono to i dnes stejně jako poprvé začlo tak, že se začalo sekat video na youtube, poté i myš a celej systém, s tím, že zvuk běžel normálně a pak taky zamrzl a zčernala obrazovka. Dokonce ani jednou nepomohlo když jsem počítač chtěl natvrdo zapínacím tlačítkem, prostě nereagoval. Jediný co pomůže, tak přepnout zadní spínač (sorry, nějak mi teď vypadlo jak se mu přesně říká :D ). Napadlo mě, že to může být updatem Windowsu. Aktualizace Windows 10 dokáží někdy udělat docela divy, to asi víme všichni jak to někdy krásně funguje :) Každopádně budu rád za jakýkoliv rady, díky.

Sestava:
grafická karta: MSI RTX 2060 6GB, ¨
procesor: AMD Ryzen 5 3600
základní deska: MSI MPG X570,
paměti ram: HyperX Fury 2933Mhz
ssd: Kingston KC2000 500GB - na něm je nainstalovaný Windows

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Náhodné zamrzání PC
    od Styxik » 20 kvě 2023 23:59 » v Problémy s hardwarem
    7
    1138
    od Styxik Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 08:31
  • zamrzání pc win11
    od gogo1963 » 15 říj 2023 09:34 » v Windows 11, 10, 8...
    12
    1918
    od gogo1963 Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 08:33
  • Windows 11 náhodné zamrzání Příloha(y)
    od GambleR_ » 08 dub 2023 10:05 » v Windows 11, 10, 8...
    9
    1867
    od GambleR_ Zobrazit poslední příspěvek
    11 dub 2023 19:51

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 11 hostů