Uživatelské účty ve Win Vista

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

acero
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Uživatelské účty ve Win Vista

Příspěvekod acero » 18 led 2008 00:08

Čau,

chtěl bych se zeptat na možná řešení mého problému s uživatelskými účty ve Win Vista. S Vistama jsem spokojenej, šlapou mi moc hezky, ale asi před dvěma týdny se mi nějakým způsobem podařilo, že mi prostě zmizel účet "All Users" a už jsem měl pouze účet se svým jménem... Nevěděl jsem, co s tím, myslel jsem si, že jsem si tam nainstaloval nějakou potvoru... Zkoušel jsem hledat, příp. léčit, ale nic nepomáhalo, navíc se mi zdálo, že se počítač tak nějak celkově zpomalil a některý funkce přestaly fungovat... Jiný řešení nepomáhaly, takže to dopadlo formát-install čisté verze Vist... Bohužel účet All Users tam nemám pořád... Nevím, co s tím, celkem mě to štve, protože např. když instaluju nějaký aplikace/hry, tak občas mi to ikonky na ploše šoupne právě nejen pro aktuálního uživatele, ale pro všechny... Předtím jsem si jenom přehodil ikonku z adresáře účtu v All Users do adresáře mýho a bylo, ale teď to tak dělat nemůžu...

Další (co s tím možná souvisí, ale nevím) je to, že když si chci uspořádat nabídku start, tak si tam vytvořim adresáře, abych si to mohl pěkně nastrukturovat, ale když některý složky přesunu, změní se jejich názvy na anglický (ačkoliv mám český Visty)...

Nevíte někdo, co bych s tím mohl udělat? Předtím mi to fakt šlapalo krásně, teď už to není tak jednoduchý jako to bývalo...

Díky za každou radu...

Reklama

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů