Stránka 1 z 1

Změna zvuku v ICQ

Napsal: 24 čer 2010 11:31
od Hondzik
Dobrý den!
Potřebuju poradit. Když jsem zapínal sluchátka do PC mám Win XP profesional, tak mě tam naskočila jako vždycky taková tabula ty testy zvuku a tak. Něco jsem tam dělal a asi přenastavil a teď mám jinou kvalitu zvuku jako když se přihlašuju na icq, tak mě to udělá jinaší ton než před tím než jsem měl před tím ? Co jsem tam přepnu nebo něco ?? Prosím ??

Re: Zvuky

Napsal: 24 čer 2010 11:32
od Hondzik
Už jsem to i restartovával, ale nic .

Re: Zvuky

Napsal: 24 čer 2010 12:18
od mmmartin
1) Tučné písmo se používá zejména pro zvýraznění částí textu, na rychlost, s jakou se dostaví první reakce, to nemá vliv.
2) Zvuky je název tématu který určitě nesplňuje požadavky Pravidel, aby název tématu popisoval co nejpřesněji podstatu problému.
3) Tlačítko Odpovědět slouží ke vložení odpovědi, pokud chceš upravit nebo doplnit svůj příspěvek, používej tlačítko Upravit. Snadno se to pamatuje, stačí si přečíst nápisy na tlačítkách.
4) Zkus nějak přesněji popsat, co je jiného. Uznej, že z věty "teď mám jinou kvalitu zvuku jako když se přihlašuju na icq, tak mě to udělá jinaší ton než před tím" se jen velmi těžko pozná, v čem je problém, k jaké změně došlo. Jiná kvalita zvuku a jinaší ton jsou pojmy, které říkají pouze to, že zvuk je jiný.

Re: Změna zvuku v ICQ  Vyřešeno

Napsal: 25 čer 2010 07:32
od Hondzik
je vše v pořádku.