Stránka 1 z 1

Při aktivaci win vyskočí chybová hláška

Napsal: 22 kvě 2011 19:14
od tux
Hoj, nejde mi aktivovat win, když zadám pkey tak mi to vyhodí kód chyby 0xC004E003 což podle MS znamená "Služba SLS (Software Licensing Service) oznámila, že vyhodnocení licence se nezdařilo." a jako řešení že mam napsat pkey znova (pak to dělá to samý). Win sem stáhnul z nějakýho war fóra ale pkey mam legální takže bych to jako warez neoznačoval, jen by mě zajmalo co s tím mám udělat jestli někde nevim kde legálně stáhnout originální disk (což sem se dozvěděl že nejde) a reinstalovat nebo já nevim. Nějaký rady?

Re: Při aktivaci win vyskočí chybová hláška

Napsal: 22 kvě 2011 19:18
od memphisto
Hold sis stáhl nějakou předaktivovanou verzi a můžeš se stavět na hlavu a neuděláš s tím nic. Sorry, ale warez fórum je to poslední, kde bych stahoval SW, co si chci zlegalizovat. Nikdy nevíš, co tam naserou a kam to bude co odesílat

Re: Při aktivaci win vyskočí chybová hláška

Napsal: 22 kvě 2011 19:19
od Kotik
A kde jsi vzal klíč? Když nemáš winy.

Re: Při aktivaci win vyskočí chybová hláška

Napsal: 22 kvě 2011 19:20
od Speed_dead
Asi by stálo to sehnat z důvěryhodnějšího zdroje. Nikdo neví, co tam co do pirátský verze přidal. V tomto případě by bylo nejlepší se obrátit na "autora".

Re: Při aktivaci win vyskočí chybová hláška

Napsal: 22 kvě 2011 19:26
od tux
Ten win předaktivovanej nebyl, měl sem v něm pkey od kámoše takže skoro legální :D Jinak já to chtěl někde stáhnout legálně ale nevěděl sem kde a podle rad tady na pc-help sem se dozvěděl že to nejde.
A ten pkey i s COA mam od známýho kterej dělá s PCs (dal mi na to slevu bez disku, taky nevim kam ho dal. :D)

Re: Při aktivaci win vyskočí chybová hláška

Napsal: 22 kvě 2011 19:38
od Kotik
Tvůj způsob vysvětlení původu winů i klíče je takový zvláštní :lol: By mě zajímalo, o kolik tě to vyšlo levněji než s DVD.

Re: Při aktivaci win vyskočí chybová hláška  Vyřešeno

Napsal: 22 kvě 2011 20:11
od mmmartin
Použij služeb hotline MS.