problémy s mikrofonem

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

hlozek
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

problémy s mikrofonem

Příspěvekod hlozek » 01 říj 2006 16:47

Mikrofon snímá hlas velmi tiše, vlastně téměř neslyšitelně, ale snímá a je v pořádku. Všechny Ovládání hlasitosti co jsem ve WinXP nasel jsem dal nahoru kromě posuvníku Stereo Mix v Ovládání záznamu, ten je zatuhlý a nejde s ním hýbat. Nevím čím to může být a navíc nefunguje ani funkce boost microphone v upřesnění nastavení, je to prostě stále stejné. Prosím pomozte díky.

Reklama
ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 01 říj 2006 17:25

Dělá to jenom na tvém počíteči nebo i na jiných? Jestli máš tu možnost, vyzkoušej na tvém počítači ještě jiný mikrofon.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 01 říj 2006 17:28

Pokud máš nahrávku dle tvého uvážení v pořádku, tak ji uprav v některém audio programu. Já jsem kdysi nahrával přes mikrofon hlášky pro některé programy a dělalo mi to přesně to samé - záznam byl tichý a nešlo s ním nic dělat. Pak jsem ho nahrál do jednoho programu (sakra už nevím jak se jmenoval, ale vím, že v názvu měl Gold Wave) a tam jsem si ho upravil a bylo to super. Pokud ho ještě někde najdu, tak ti ho sem napíšu. Já vím, že tato odpověď teď stojí za starou bačkoru, ale budu se snažit ...
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
kuzzzma
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 117
Registrován: březen 06
Bydliště: skoro Praha:-)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: problémy s mikrofonem

Příspěvekod kuzzzma » 01 říj 2006 17:46

hlozek píše:Mikrofon snímá hlas velmi tiše, vlastně téměř neslyšitelně, ale snímá a je v pořádku. Všechny Ovládání hlasitosti co jsem ve WinXP nasel jsem dal nahoru kromě posuvníku Stereo Mix v Ovládání záznamu, ten je zatuhlý a nejde s ním hýbat. Nevím čím to může být a navíc nefunguje ani funkce boost microphone v upřesnění nastavení, je to prostě stále stejné. Prosím pomozte díky.


nekde ve woknech je nastaveni citlivosti pro hlasitist zaznamu to si zkousel??
clovek neco keca a melo by se to upravit aby hlasitost byla "tak akorat"...
jinak zalezi taky co mas za zvukovku a ovladace...pokud nemas integr.na MB
Intel C2D E6750, Ati HD4850 DDR5, Corsair 2048MB DDR2, Asus P5K, repro 5.1, LCD "20" WS + TV SAM40A786

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9523
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: problémy s mikrofonem

Příspěvekod mmmartin » 01 říj 2006 18:11

hlozek píše:Mikrofon snímá hlas velmi tiše, vlastně téměř neslyšitelně, ale snímá a je v pořádku.

Mikrofon je slabě slyšet z reproduktorů (ve sluchátkách), nebo je mikrofon slabě nahraný při pořizování záznamu? Jakou máš zvukovou kartu?

FlyTales
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod FlyTales » 02 říj 2006 07:49

Měl jsem podobný problém,a pomohlo v ovladacích panelech kliknout na zvuky a zvuková zařízení a na položku zvuk>záznam zvuku>hlasitost>upřesnit a v okně další nastavení zaškrtnout políčko.Zesiluje jednou tolik mikrofon.

hlozek
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod hlozek » 02 říj 2006 15:09

ini808 píše:Dělá to jenom na tvém počíteči nebo i na jiných? Jestli máš tu možnost, vyzkoušej na tvém počítači ještě jiný mikrofon.

Jiný mikrofon jsem zkousel delá to to samé...

hlozek
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod hlozek » 02 říj 2006 15:10

Luboš píše:Pokud máš nahrávku dle tvého uvážení v pořádku, tak ji uprav v některém audio programu. Já jsem kdysi nahrával přes mikrofon hlášky pro některé programy a dělalo mi to přesně to samé - záznam byl tichý a nešlo s ním nic dělat. Pak jsem ho nahrál do jednoho programu (sakra už nevím jak se jmenoval, ale vím, že v názvu měl Gold Wave) a tam jsem si ho upravil a bylo to super. Pokud ho ještě někde najdu, tak ti ho sem napíšu. Já vím, že tato odpověď teď stojí za starou bačkoru, ale budu se snažit ...

Mám sestru v praze a voláme si přes internet takže toto mi nepomůže, ale díky.

hlozek
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: problémy s mikrofonem

Příspěvekod hlozek » 02 říj 2006 15:13

kuzzzma píše:
hlozek píše:Mikrofon snímá hlas velmi tiše, vlastně téměř neslyšitelně, ale snímá a je v pořádku. Všechny Ovládání hlasitosti co jsem ve WinXP nasel jsem dal nahoru kromě posuvníku Stereo Mix v Ovládání záznamu, ten je zatuhlý a nejde s ním hýbat. Nevím čím to může být a navíc nefunguje ani funkce boost microphone v upřesnění nastavení, je to prostě stále stejné. Prosím pomozte díky.


nekde ve woknech je nastaveni citlivosti pro hlasitist zaznamu to si zkousel??
clovek neco keca a melo by se to upravit aby hlasitost byla "tak akorat"...
jinak zalezi taky co mas za zvukovku a ovladace...pokud nemas integr.na MB


Integrovanou zvukovku na MB nemám, v nastavení citlivosti jsem dal vše na max, pouze Zvuky a zvuková zařízení>zvuk>záznam zvuku>hlasitost tak posuvn9k Stereo Mix je zatuhlý, nejde s ním hýbat a je v polovině mezi max a min.

hlozek
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: problémy s mikrofonem

Příspěvekod hlozek » 02 říj 2006 15:14

mmmartin píše:
hlozek píše:Mikrofon snímá hlas velmi tiše, vlastně téměř neslyšitelně, ale snímá a je v pořádku.

Mikrofon je slabě slyšet z reproduktorů (ve sluchátkách), nebo je mikrofon slabě nahraný při pořizování záznamu? Jakou máš zvukovou kartu?


Mikrofon je slabě nahraný při záznamu. Mám zv. kartu Sound Impact.

hlozek
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod hlozek » 02 říj 2006 15:15

FlyTales píše:Měl jsem podobný problém,a pomohlo v ovladacích panelech kliknout na zvuky a zvuková zařízení a na položku zvuk>záznam zvuku>hlasitost>upřesnit a v okně další nastavení zaškrtnout políčko.Zesiluje jednou tolik mikrofon.


Toto mi právě nefunguje, ať je to zaškrtnuté nebo ne, je to stále stejné jako by ten microphone boost byl vypnuty...

hlozek
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod hlozek » 02 říj 2006 20:04

Pokud máte někdo alespoň tušení jak na to napište prosim, díky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nové headset s mikrofonem na hry
    od matesfox » 10 pro 2023 20:00 » v Vše ostatní (hw)
    0
    2853
    od matesfox Zobrazit poslední příspěvek
    10 pro 2023 20:00
  • Problémy s VPN
    od sitovysamuraj » 08 led 2024 21:03 » v Administrace sítě
    2
    2299
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 led 2024 21:47
  • Problémy s ram/gpu
    od Bayani » 23 úno 2024 07:24 » v Problémy s hardwarem
    4
    1614
    od Bayani Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:44
  • Problémy s SSD kartou
    od Karill » 29 srp 2023 16:52 » v Problémy s hardwarem
    2
    1574
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 23:09
  • problémy s diskem Příloha(y)
    od OvonH » 10 dub 2024 17:03 » v Problémy s hardwarem
    19
    3630
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 kvě 2024 17:24

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů