Stránka 1 z 1
reinstal Windows Vista
Napsal: 18 kvě 2012 18:06
od dany78
Ahoj chci se zeptat jestli je možné nějak přeinstalovat Visty, když nemám cd. Počítač jsem koupil s předinstalovaným OS a nedostal jsem CD jen aktivační kód na boku skříně. A v souvislosti s tím se chci zeptat jak vyčistit PC aby běželo jako nové

. Jak poznám které soubory používá OS a jiný HW a které můžu smazat.
Re: reinstal Windows Vista
Napsal: 18 kvě 2012 18:12
od guest
To si koupil z druhé ruky, že nemáš CD? Soubory které používá systém poznáš, protože se zpravidla nedají odstranit, ale ostatní, např. ovladače ad. nepoznáš.
Re: reinstal Windows Vista
Napsal: 18 kvě 2012 18:14
od janolor
tu máš návod na vyčistenie
http://www.viruskasino.com/2011/01/pomaly-pocitac.html a na reinstal máš na disku určite recovery oddiel, treba prečítať manuál k PC
Re: reinstal Windows Vista
Napsal: 18 kvě 2012 18:19
od guest
Kdyby tam měl recovery oddíl, nepotřeboval štítek s produkt key!
Re: reinstal Windows Vista
Napsal: 18 kvě 2012 19:21
od d1amond
Ten štítek s PK se dává i na výrobky, kde je recovery oddíl a předinstalovaný OS - pak lze vytvořit z recovery příslušná DVD. Je otázka, co to je za značku.
Pokud to není značkový výrobce (jako HP, Acer, Fujitsu, ...), tak může mít jen štítek bez příslušného DVD a potom přeju hodně štěstí s dohledáním správného DVD.
Re: reinstal Windows Vista
Napsal: 18 kvě 2012 19:24
od guest
Zase jsem moudřejší.

Re: reinstal Windows Vista Vyřešeno
Napsal: 18 kvě 2012 19:30
od d1amond
Taky se neustále učím...

Alespoň mám pocit, že to zakrnění nepostupuje tak rychle
