Nejde instal. Pinnacle (vyřešeno) Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Nejde instal. Pinnacle (vyřešeno)

Příspěvekod guest » 10 lis 2006 07:31

Lidé dobří pomozte. Po výměně HDD mi nejde nainstalovat Pinnacle /mám 8 a 9 originál/. Vždy se to zastaví na konci a program dokončuje instal.-několik hodin a nic. Vypnul jsem NOD i Kerio, ale je to stejné. Dávám sem obrázek, ale nevím jestli jsem to udělal správně. V tom horším případě ho najdete v galerii.
Díky moc za pomoc.
P.S. Zdravím Mijaju!
http://www.pc-help.cz/album_thumbnail.php?pic_id=1038

Reklama
Uživatelský avatar
czecherry
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 147
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod czecherry » 10 lis 2006 11:45

Neporadím ti co s tím, ale ne jen já mám špatné zkušenosti s tímto programem. Problém je v tom, že jsem si vytvořil po několikadenní úmorné práci film a při vytváření image se to pokaždé kouslo v renderování. A to hodně naštve, nejde s tím nic... ptal jsem se zkušených kameramanú a měli podobný problém, rada zněla, zvol jiný program... a já ti radím, nejlepší volba je Ulead Video Studio 9 a výše!
(hlavně je to strašně jednoduché a strašně podobné Pinnaclu :wink: )

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 10 lis 2006 12:02

S tím renderováním má problém asi každý-někdo říká že to nezvládá procesor, někdo paměŤ atd. Já si myslím že ten program je na 2 věci.
Mě se v tom žádný DVD díky tomu renderování nepodařilo udělat. Já v tom film jen sestříhám, vyházím reklkamy a pak DVD dělám v Neru Vision.
Ulead je dobrej, ale bohužel v angl. což mi dělá trochu problémy. Teď potřebuju sestříhat 20-ti minutovej film kde Jizerka /takový místní pěvecký soubor/ byl v Japonsku a kvůli tomu Ulead kupovat nebudu. :D

Uživatelský avatar
czecherry
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 147
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod czecherry » 10 lis 2006 12:18

Já ho mám v češtině :) No, ale já bych asi nesnesl něco dělat tam a něco jinde... na to to mám, abych udělal komplet film v jednom programu a v neru jen vypálil image co mi vyplivnul Ulead :)
ehm kdo říká že kupovat? (nic nevidíš a neslyšíš :) )
pokud jde o peníze, existuje trial verze, plně funkční a jak říkáš, na to jedno 20ti minutový video je to v tom případě ideální ;)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 10 lis 2006 16:57

czecherry píše:Já ho mám v češtině :) No, ale já bych asi nesnesl něco dělat tam a něco jinde... na to to mám, abych udělal komplet film v jednom programu a v neru jen vypálil image co mi vyplivnul Ulead :)
ehm kdo říká že kupovat? (nic nevidíš a neslyšíš :) )
pokud jde o peníze, existuje trial verze, plně funkční a jak říkáš, na to jedno 20ti minutový video je to v tom případě ideální ;)

Tak mi pošli to svoje :D

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 10 lis 2006 17:01

Zdenku díky za pozdrav, ale marně přemýšlím, jak ti pomoct. Ještě jsem s tím to programem nepracoval a vůbec nevím, jaké jsou například volby instalace, jestli třeba nesahá na mechaniky a nechce pro sebe prioritu a jiný program (třeba Nero, nebo některé hudební přehrávače) ji nechce přenechat. Některý program při svém běhu mechaniky zamkne a nevidíš je ani v manažeru (např. DVD Decrypter). Může být špatná čitelnost instalačního CD a některý soubor se při kopírování na disk "ztratil". Další věc - neměnil jsi něco v systému tak, že by se mohlo v Zásadách skupiny změnit povolení instalace z CD na zakázané? Jiné programy ti teď jdou z CD instalovat? Nevím, třeba mě ještě něco napadne.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

pinnacle

Příspěvekod guest » 10 lis 2006 17:19

Víš, ono je to vůbec divný. Když tam dám P9, tak to dokončování trvá i několik hodin. ale nic se nedějě - procák na 0. Tak to odinstaluju-vymažu registry a dám tam 8 - úplně to samý. Tak jsem to projel CCleanerem, pak ještě manuálně-vypnutý BO a restart. A chtěl jsem nainstalovat nějaký trial. A ten mi po 3 minutách hlásil, že mám plnou verzi Pinnacle 9. Ale to dělá po té výměně hardu???

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 10 lis 2006 17:23

Ještě musím dodat toto:
Nešel mi větrák u grafiky a kámoš mi dal jinou- v podstatě stejnou. Říkal, že je O.K., a já tu taky žádnej problém nevidím, ale vím prd jak se to tam uvnitř instaluje-nemohla by být chyba v té gr, kartě?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 10 lis 2006 17:26

czecherry píše:Já ho mám v češtině :) No, ale já bych asi nesnesl něco dělat tam a něco jinde... na to to mám, abych udělal komplet film v jednom programu a v neru jen vypálil image co mi vyplivnul Ulead :)
ehm kdo říká že kupovat? (nic nevidíš a neslyšíš :) )
pokud jde o peníze, existuje trial verze, plně funkční a jak říkáš, na to jedno 20ti minutový video je to v tom případě ideální ;)

Pošleš, nebo ne?

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 10 lis 2006 18:12

Počkej, ty jsi kupoval plné verze, nebo ti to jen hlásí komp při instalaci trialu?. Tady totiž se Pinnacle může chovat jako dost jiných trialových programů, že i po odinstalaci trial verze zůstane někde v kompu v registrech záznam o této instalaci a další nebude povolena. Některý ti to i napíše, že uplynula trial doba. Měl jsem kdysi podobný problém se Media Zonerem. Ať jsem hledal sebelíp, ten záznam jsem se nenašel a nová instalace šla až po reinstalu woken.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 10 lis 2006 18:20

mijaja píše:Počkej, ty jsi kupoval plné verze, nebo ti to jen hlásí komp při instalaci trialu?. Tady totiž se Pinnacle může chovat jako dost jiných trialových programů, že i po odinstalaci trial verze zůstane někde v kompu v registrech záznam o této instalaci a další nebude povolena. Některý ti to i napíše, že uplynula trial doba. Měl jsem kdysi podobný problém se Media Zonerem. Ať jsem hledal sebelíp, ten záznam jsem se nenašel a nová instalace šla až po reinstalu woken.

mám origoš a vše jsem dle možnistí vyčistil,nejprve CCleaner a potom manuálně,

Uživatelský avatar
czecherry
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 147
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod czecherry » 10 lis 2006 19:06

Jasně, a jak to chceš poslat? :)
Jsou to 2 CD, jedno je instalační a druhý bonusový, kde jsou efekty navíc a tutoriál k práci s editorem a ještě nějaký prkotinky ;)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Pinnacle 18 problém Příloha(y)
    od luky249 » 23 črc 2023 17:57 » v Design a grafické editory
    5
    2019
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    23 črc 2023 20:30

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 51 hostů