Nejde instal. Pinnacle (vyřešeno) Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 21 lis 2006 19:14

Zdenku, když nemohu část tvé bolesti přesunout na svá bedra, zkusím aspoň snížit tvůj dluh u alkoholu a nějaké množství se sebezapřením zlikviduju. :D Jinak ti přeju, ať se ti zítra nepodlomí kolena! :teeth: :teeth: :teeth: :bottle:

S tou integrací SPček do Office by neměl být až takový problém. Teda já jsem to ještě nedělal, ale myslím, že by to mělo jít stejně jak u woken. Ale třeba se ozve někdo, kdo to už dělal.

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

SP2  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 21 lis 2006 20:27

Tak jsem z toho nějaký zmatený. Disk mám rozdělený na C-D-E. Systém mám na C. Na D a E byly nějaké zálohy včetně SP2. Tak jsem SP2 přetáhl na C a zkusil to přepsat, ale při tom přepisování to ukazovalo jako cílovou složku d\. Tak jsem to zrušil a D a E úplně vyčistil. Pak už to přepsalo, ale cílová složka zase D?

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 22 lis 2006 09:07

Takže ta SP2 se ti přeinstalovala? A ostatní instalace už fungují, nebo ne? Nejspíš se ti kompem honí nějaký Black Spirit :evil:

Vzkoušej tenhle instalátor:

http://www.instaluj.cz/cz/katalog/vyvoj ... o-windows/

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

SP2

Příspěvekod guest » 22 lis 2006 10:12

No přepsalo se to určitě, protože tady mám zase mesenger, kterýho jsem se před tím zbavil (návod na virech.cz), ale mate mne ta cílová složka D, když d a e je čistý a systém je na C ? Na ten inst. kouknu.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

průvodce

Příspěvekod guest » 22 lis 2006 10:21

Tak jsem to stáhl, přečetl nápovědu, ale nějak mi nedochází k čemu mi to může být. Zase takovej vědec nejsem - ostatně to bych nebyl tady. :smile:

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 22 lis 2006 13:58

Tak to vypadalo nejpřijatelněji jako pomůcka pro instalace a odinstalace programů. Vyzkouším to doma a uvidíme, jestli půjde zase do koše.

Ten systém na D:\ mě taky mate - nemáš tam teď náhodou systémy dva?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 22 lis 2006 15:39

mijaja píše:Tak to vypadalo nejpřijatelněji jako pomůcka pro instalace a odinstalace programů. Vyzkouším to doma a uvidíme, jestli půjde zase do koše.

Ten systém na D:\ mě taky mate - nemáš tam teď náhodou systémy dva?

Nemám a D a E je čistý, ale mám asi nějake špatnej systém anebo jsem něco pokazil při instalaci nového HDD. Koukal jsem na Bios a nastavení-študoval návod, ale moc mi to neleze do hlavy. Já jsem ten typ, co se mu to musí ukázat a je to jasný, ale tyhlety návody mi moc nejdou.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 25 lis 2006 10:07

Já jsem si samostatný SP2 nikdy neinstaloval (mám ho integrovaný v instalačce), ale nevytváří si jenom pomocné místo, kam rozbalí hotfixy a pak je instaluje? Některé programy se tak instalují, že nejdříve chtějí adresář pro rozbalení se a pak se teprve zapne samotná instalace.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 27 lis 2006 11:58

mikel píše:Já jsem si samostatný SP2 nikdy neinstaloval (mám ho integrovaný v instalačce), ale nevytváří si jenom pomocné místo, kam rozbalí hotfixy a pak je instaluje? Některé programy se tak instalují, že nejdříve chtějí adresář pro rozbalení se a pak se teprve zapne samotná instalace.

To po mě chceš opravdu hodně, to bych musel sledovat instalaci, ale asi ne. Tady se to zeptá jestli opravdu chci nainstalovat SP2, potvrdím a jede to. Vzhledem k tomu, že to funguje, tak berme tento problém za vyřešený. Dík všem! :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Pinnacle 18 problém Příloha(y)
    od luky249 » 23 črc 2023 17:57 » v Design a grafické editory
    5
    2018
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    23 črc 2023 20:30

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů