Dr. Watson32

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Krtek
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: listopad 06
Bydliště: Bezděkov nad Metují
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Dr. Watson32

Příspěvekod Krtek » 03 pro 2006 18:23

Ahoj toto se mi spouští po každým startu woken a nejde stopnout, hned se pustí znova. Neví někdo jak se to ho zbavit? :evil: Díky.

Reklama
Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 03 pro 2006 18:33

Jaká máš Windows? Zřejmě se nastěhoval někam jako program startující po spuštění OS. Nachází nějaké chyby nebo ne?

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 03 pro 2006 18:55

Zkus to bloknout v ccleaneru

Krtek
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: listopad 06
Bydliště: Bezděkov nad Metují
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Krtek » 03 pro 2006 20:00

Jo sorry je to Gatesovo dítko XP profi. Problémy nastaly s instalací longhorn packu (asi). Poté přišel problém s firewallem. Tak jsem ho odinstaloval a nainstaloval kerio, zatím jsem používal Saegate. A dobrý Watson je pryč :bigups: ale nechápu to proč. Hlavně mě bral 100% času procesoru a to mě štvalo.
To by bylo, ale co jsem odklikal pravidla pro komunikaci v internetu pro Kerio tak jsem poprvé viděl v XP modrou smrt. Co myslíte má to cenu držet systém při životě :evil: Nebo radši format C:???

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 03 pro 2006 20:11

Co myslíš tím MODROU SMRT?

Krtek
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: listopad 06
Bydliště: Bezděkov nad Metují
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Krtek » 03 pro 2006 20:34

:lol: :lol: :lol: :lol: Je nějak se mi vykouřilo slovíčko. Modrou obrazovku smrti. Takhle je to lepší. XP mi do tohohle stadia ještě nikdy předtím nedospěly.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 03 pro 2006 21:27

Už se mi zamodralo párkrát a naposled zrovna včera.Mám pořád Winy už bez přerušení skoro dva roky 8) Párkrát už jsem měl sakra namále.Už se to množí častěj/tedy různý padání,včetně modré/je to přece už dlouho,ale pořád se mi jaksi nechce.Přitom někdy těmi opravami a vylízáváním se strávím víc času než reinstalem :| Ale to je jaksi nečekané,když si ,představím novou inst.a těch programů,než jsem to vyladil.Brrrr.
/Ikdyž je fakt,že už je to víc rozladěný ,jak vyladěný :shock: /

Krtek
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: listopad 06
Bydliště: Bezděkov nad Metují
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Krtek » 03 pro 2006 22:22

Mám zálohu v acronisu, ale to je pouze čistý systém a nějaký blbůstky, ale to bych si nepomohl. Asi ho nechám provozem zestárnout a potom umřít. Asi to není klasika ta modrá. Má to vždy návaznost na potvrzení pravidla v keriu. Něco to vypíže a pak mám asi minutu na to abych si to opsal a potom se to restartuje, bohužel jsem to nestih. Je to něco ve smyslu, že systém win zabránil další činnosti bla, bla, pak to napíše asi klíč z registru nebo co a a jestli, že to vidím poprvé tak můžu restartovat a nějakej soubor to napsalo, ale nepamatuju se. Než jsem našel tužku bylo resetlo :roll: . Už to udělalo dvakrát. AD-Aweare mi našel nějakýho šmejda tak ještě uvidíme. :evil: Zatím to je v klidu.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 03 pro 2006 23:20

Hel tak s tím Keriem jsem to řešil poslední tři dny./Dotazy jsou nedávno vložené i zde/měl jsem kerio starý snad dva roky a nikdy jsem ho neaktualizoval a tak mě napadlo dát tam novější verzi.Hotovo tři dny jsem se s tím trápil,včetně těch modrých hlášek.Nebo mě něco nejelo,něco jelo.....No a ty tři dny jsem se s ním nemohl domluvit.To starý už jsem nikde nesehnal,dával jsem tam různý verzea buď nešlo to nebo ono, nebo/viz.výše/ při povolování buch modro!Tak jsem s tím,na radu zde, sekl a dnes jsem namontoval Ashampoo Firewall a klid.Tedy trochu jsem se zapotil http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=9892 ,ale nakonec vše dobře dopadlo.
Nevím ,možná to bylo ve mě,ale s tím starším jsem neměl nikdy ani nejmenší problém a najednou to nešlo.Možná je vina na obou stranách,ale nepřišel jsem na to jak ho zprovoznit pořádně.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 03 pro 2006 23:23

Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Krtek
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: listopad 06
Bydliště: Bezděkov nad Metují
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Krtek » 03 pro 2006 23:46

Já keria nepoužíval z toho důvodu, že jsem na něm nerozchodil sdílení internetu. :mad: Šlo mi to pouze u saegatu a nortona. Odinstalací seagatu jsem vyřešil toho Watsona a norton děsně brzdí počítač. Mám trochu nedostatek RAMek (256). Snad o vánocích :D :D :D . Teď jak tam Jidash hodil ten link tak koukám že to bylo asi na modrý smrti DRWTSN.exe akorát bez tý 32, ale tohle v systému taky existuje.

Krtek
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: listopad 06
Bydliště: Bezděkov nad Metují
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Krtek » 04 pro 2006 00:08

Tak se omlouvám, ale není to DRWTSN.exe, ale je to přesně ten samej problém jak popisoval Frenkie - kerio modrá obrazovka. Koukal jsem i na to fórum (v rychlosti). Špatné RAM???? :x Mám je asi půl roku. Mám nataktováno asi o 8% pomocí FSB, ale nikdy nebyl problém. Co změnit firewall?


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů