nestabilní podsystém Win16

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Moteex
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nestabilní podsystém Win16

Příspěvekod Moteex » 04 pro 2006 23:48

po úspěšném odstranění červa a trojana bul chvíli pokoj, ale teďka mi začal PC ukazovat hlasku pri vypinani OS
"Časový limit ukončení vybrané 16bitové úlohy vypršel. Podsystém Win16 se možná stane nestabilním. Klepnutím na tlačítko OK podsystém Win16 ukončíte, tlačítko storno ponwcháte podsystém v činnosti"

a ne jen to... počítaš se mi zdá poslední dobou takový "ospalý, unavený,..." existuje nějaká cesta jak to opravit nebo je jediná možnost přeinstalovat operační systém (windows XP)? předem díky za odpověď...

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 04 pro 2006 23:56

Asi ještě něco v PC zbylo, nebo jsi při čištění "pocuchal" systém.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Moteex
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Moteex » 04 pro 2006 23:59

a nevis co s tim?
mam problemy s insatalaci programu.... takhle je mi PC temer na nic.... potrebuji to spravit, nevis jak? nebo nevis kdo bry to vedel?

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 05 pro 2006 04:50

Tak to samé se mě ukazovalo taky.Zkoušel jsem to řešit tadyu mne to dělal proces WOWEXEC,ale než jsme se k nějakýmu řešení dopracovali kopnul jsem tam reinstal.Dokonce i problém s instalací byl stejnej.No a zde čekám jestli se něco podaří najít.Tohle téma už tady není dvakrát ale třikrát.Zkoušel jsem taky něco najít ,ale zatím se to nedaří.Psal jsem SZ kde to našel ale vypadá to že to jeden z těch co přídou nechají si poradit a odejdou.

Možná je to pro moderátora aby tyto dvě témata sloučil.Je to fakt jedno a to samé.To moje je trochu jiné ale tohle a toto jsou totožná.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 05 pro 2006 13:24

Hmmm tak něco malinko jsem našel tady.Možná je to kravina ale uvidíme.Sjedu to horem i dolem a uvidíme.

EDIT:
No tohle asi bude zajímavější. Cituji :"V procesech zůstane "viset" wowexec a setup.exe."Zdá se to být přesně ono.Sedí i toto cit:"Já to vyřešil tak,že jsem verzi 4.3.268 nahradil verzí 4.2.2."
Verzi 4.3.268 mám taky.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod richchie » 05 pro 2006 17:47

Mě se tato hláška párkrát objevila po instalaci Zoner photo 9,ale pak to samo přestalo.V Zoneru je toto:Přepracované jádro programu nyní podporuje zpracování fotografií v barevné hloubce 16 bitů na kanál.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 05 pro 2006 20:50

Vyzkoušeno v tomto mém konkrétním případě zastavení Keria 4.3.268.Pak vše v pohodě.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů