dva antiviry v systeme

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Phoenix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 174
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

dva antiviry v systeme

Příspěvekod Phoenix » 01 zář 2015 16:57

ahojte

dostal som jeden pocitac s tym ze znamy mi na tom pocitaci uz nainstaloval urcite zakladne dolezite veci...problem je ale ze pozrel som sa aky mam antivirus a pozeram ze mam daky len microsoft security essentials..prosim je tento antivirus postacujuci alebo mam si radsej dat nod 32 ?

popripade dokazu aj tie dva antivirusy fungovat naraz ?

dakujem :)
Come on

I’m with you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes,With you,You, now I see,Keeping everything inside,With You,You, now I see,Even when I close my eyes

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: dva antiviry v systeme

Příspěvekod memphisto » 01 zář 2015 17:10

Dva antiviry jsou blbost. Ten MSE vyhoď, protože je k ničemu a nahoď nějaký free jako AVAST, AVIRA, AVG, apod.
ESET jako placený je na domácí použití zbytečný...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Coohy
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: září 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: dva antiviry v systeme

Příspěvekod Coohy » 05 zář 2015 19:39

dva antiviri když ti to zvládne počítač a myslíš, že "využiješ" tak si to nech, ale můj styl? mám asi jen windows defender ostatní co je ve windows mám vyplé a občas když mám podezření na vir v pc si stahnu eset testovací verzi a zkontroluju pc

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9522
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: dva antiviry v systeme

Příspěvekod mmmartin » 05 zář 2015 21:19

Phoenix : V zájmu antivirové ochrany svého počítače neber předchozí příspěvek od Coohy vážně.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
StrakerCZ
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1429
Registrován: únor 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: dva antiviry v systeme

Příspěvekod StrakerCZ » 05 zář 2015 21:27

Samostaný Windows defener je nepoužitelný. Osobně mám Microsoft Security Essentials a třeba 2x za týden projedu pc Malwarebytes Anti-Malware, občas použiji i HitmanPro a nikdy jsem s virem problém neměl.
Procesor: I3 6100
Zakladní deska: ASROCK Z170 PRO4
Chlazení: NOCTUA NH-D15S
SSD: Kingston HyperX Savage SSD 120GB
HDD : 500GB Seagate
GPU: Zatím není.
RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR4
ZROJ: EVGA 430W
CASE : In-Win 805C GOLD, zlatá


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů