Kontrola zavírenia PC

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

28_nitro_28
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 266
Registrován: prosinec 15
Bydliště: Dolná Lehota
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Kontrola zavírenia PC

Příspěvekod 28_nitro_28 » 19 dub 2019 18:52

Dobrý deň, chcel by som Vás skúsenejších užívateľov poprosiť o radu. Nedávno som si kúpil hru AC Rouge. Zakaždým keď ju dám inštalovať tak mi zamrzne uplay a musím ho zatvoriť cez task managera. To by problém nebol, písal som aj na support (myslel som si že je tam problém). Avšak ak nechám tú istú hru vyhľadávať cez Mozillu Firefox, rady o crashoch, písať na podporu ubisoftu atp. zakaždým mi zamrzne aj mozilla, a to sa mi už podozrivé zdá.

Chcel by som sa Vás teda opýtať ako dať prehliadať celý PC na detekciu vírusov poprípade ako záškodníka odhaliť (ak tam nejaký je)

Mám Windows 10 Pro 64bit (10.0, build 17134)
Intel core i7-5930K
GTX980Ti
DDR4 2666MHz 16GB
2TB pevný disk
256GB SSD

PC mám už cca 3-4roky a za ten čas som nepreinštaloval ani raz disky žiaden formát nič podobné.
Viete mi poradiť ako ďalej postupovať? Ďakujem všetkým za rady. Moderátorom sa ospravedlňujem ak som to dal do zlej sekcii nevedel som kam inam to umiestniť.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kontrola zavírenia PC

Příspěvekod ITCrowd » 19 dub 2019 19:24

Dej si log hjt do téže sekce.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Diallix
Level 2
Level 2
Příspěvky: 243
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kontrola zavírenia PC

Příspěvekod Diallix » 24 dub 2019 16:16

Dobry den.

:arrow: Stiahnite si na plochu nastroj AdwCleaner, link. na stiahnutie tu: https://toolslib.net/downloads/finish/1/
Pred spustenim nastroja povypinajte vsetke beziace okna programov, to su vsetke beziace programy pod desktopom.
Kliknite pravym tlacidlom mysi na program -> spustit ako Administrator.
Pokracujte kliknutim na tlacidlo Prehladaj teraz (Scan now) a pockajte, kym sa system doskenuje.
Po skene nechajte oznacene vsetky chlieviky, pripadne najdene hrozieby a pokracujte v dolnom pravom rohu tlacidlom Vycistit Teraz (Clean and Repair).
Po restartovani PC sa spusti nastroj AdwCleaner, kliknite na Zobrazit soubor protokolu.
Spusti sa log, jeho obsah skopirujte sem.
Moja nová kniha >> Kniha <<
---
Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu:CyberSecurity UNIT
----
Bezpečnostná autorita fóra viry.cz Certifikát
----
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti