Osvědčený program na vyčištění PC

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

varok
Level 3
Level 3
Příspěvky: 528
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Osvědčený program na vyčištění PC

Příspěvekod varok » 14 srp 2020 12:37

Dobrý den, všiml jsem si že to hodně dlouho najíždí po zapnutí PC a hdd hodně dlouho jede jak jsem psal. Dnes jsem zkusil zapnout ten správce procesů a HDD svítilo červeně a 100% vytížení. Občas to spadlo na třeba 85%, ale po chvíli zase 100% atd.
Nejvíce to zatěžoval SYSTEM, kolem 5MB/s potom SETUP kolem 2MB/s a nějaké Wsappx, to nevím co je. Tam to taky lezlo až k 5MB/s. Jinak je činnost u více věcí, ale vesměs kolem 0,1MB/s. Takže mám prosím raději přejít do toho druhého tématu a zkusit poslat ty logy? To ale nevím jak se dělá.

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Osvědčený program na vyčištění PC

Příspěvekod jaro3 » 14 srp 2020 17:04

Ztratil si zbytečně dost času..

Vlož log z HJT:
http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=70&t=5119

do sekce HiJackThis.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

varok
Level 3
Level 3
Příspěvky: 528
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Osvědčený program na vyčištění PC

Příspěvekod varok » 14 srp 2020 21:14

Omlouvám se, ale ten odkaz na stažení programu je v angličtině a já anglicky neumím, jen pár slovíček. Jak to mám stáhnout? jak je na spodku zelené tlačítko Subscribe?

Aha, už se mi to stáhlo samo, tak nic. Zkusím to podle návodu zkopírovat do vedlejšího tématu.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti