Stránka 1 z 1

Je to vir nebo ne?

Napsal: 18 říj 2013 18:45
od Retro
Zdravim,mám novej noťas a v něm je nainstalovanej antivir McAfee a už mi podruhé hlásí trojáka.Ale vždycky jen když nainstaluju Mafii 2.Včera jsem si jen na zkoušku stáhl demo a po instalaci mi to oznámilo že našel trojáka a že je v karanténě.Akorát je mi divný že ikdyž to stahuju ze Steamu tak je to zavirovaný...Ví někdo jestli je to jen planej poplach nebo ne?Díky.

Re: Je to vir nebo ne?

Napsal: 18 říj 2013 18:52
od Pic
Tak nech ten soubor otestovat.

Re: Je to vir nebo ne?

Napsal: 18 říj 2013 18:58
od Retro
A jak?Je v karanténě,buď jde vymazat nebo obnovit...

Re: Je to vir nebo ne?

Napsal: 18 říj 2013 19:20
od Retro
A co soubor adware-opencandy.dll?Ten je taky v karanténě jako potencionálně nežádoucí program...

Re: Je to vir nebo ne?

Napsal: 18 říj 2013 21:42
od jaro3
RemoveSaves.exe --to je ten soubor?

Re: Je to vir nebo ne?

Napsal: 20 říj 2013 10:12
od Retro
Jo jo.

Re: Je to vir nebo ne?

Napsal: 21 říj 2013 19:20
od jaro3
V možnostech složky si povol zobrazování skrytých souborů a složek+ odškrtni zatržítko skrýt chráněné soubory operačního systému

otestuj ho na Virustotal

Klikni vpravo od okénka na Vybrat a v Exploreru najdi požadovaný soubor v Tvém PC. Označ ho myší a klikni na Otevřít , poté klikni na Send File. Pokud už byl soubor testován , objeví se okno ve kterém klikni na Reanalyze. Soubor se začne postupně testovat více antivirovými programy. Až skončí test posledního antiviru , objeví se nahoře result a červeně počet nákaz , např. 0/43 , nebo 1/43. Pak zkopíruj myší odkaz na tuto stránku a vlož ji do svého příspěvku.

Nebo na:
http://www.virscan.org/

Re: Je to vir nebo ne?  Vyřešeno

Napsal: 28 říj 2013 15:02
od Retro
Děkuju vyřešeno,vir to nebyl,jen planej poplach,díky šem za rady ;)