malware
Napsal: 14 bře 2017 11:41
od Freesty2
Čus,nedávno jsem něco stahoval z torrentu,spustil jsem to a ono mi to tam nainstalovalo uplne neco co jsem nechtel(nejaka aplikace v čínštině). avast mí hlásí malware,je to asi jedna složka,když to chci vymazat píše to že to je používaný v aplikaci. a v avastu když dám vymazat tak to nevymaže,ten evast je na prosto kničemu. Co mám dělat? Děkuji.
Mám notebook win 10.
Re: malware
Napsal: 14 bře 2017 15:55
od PARKR
Avast je v pořádku , ale problém je u tebe . To svinstvo jsi dostal do PC vlastní vinou .
http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?t=3277
Re: malware
Napsal: 14 bře 2017 18:43
od SnapDragon
Zdravím,
Doporučil bych zkusit něco z těchto free antivirů na flashdisk, zatím mě nezklamali.
http://technet.idnes.cz/usb-antiviry-0c ... ftware_vseDoporučuji stáhnout a vyzkoušet všechny, každý najde něco a zatím to fungovalo vždy.
Pokud se s tím nechceš babrat, pak jedině reinstall Windows a dávat si pozor na to, co stahuješ a instaluješ na PC.
Re: malware
Napsal: 14 bře 2017 18:54
od cejny
Tezko rict co s tim, ja to resil davno, v zapalu blbosti jsem cosi stahl a smazalo to tcp/ip protokol. Smazat to pujde treba pres live linux nebo i pres nouzovy rezim win. Driv jde o to se toho zbavit doopravdy, buhvi kam to zalezlo, nektere brebery se umej pred anitivirem schovat,
Skus klidne ty free anti nebo je podivej do sekce hjk this co s tim.
Priste ber nejake rozumne zdroj jako je w.r.z forum nebo aspon neco kde jsou reakce lachtanu pred tebou, dofam ze jsi se aspon pochlubil aby ti dalsi neudelaly stejnou blbost.
Re: malware
Napsal: 14 bře 2017 18:58
od jaro3