Security test fuj + kontrola Hijack

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 12 dub 2006 19:25

Já NOD nemám, takže nemohu říct, jestli byla chyba na jejich serveru, nebo u tebe. Zajímavé je, že tě to jednou připojí, podruhé ne. Tohle prokonzultuj s někým, kdo jej má a jede mu bez problémů.

Zkus se obrátit na NOD fórum.
Naposledy upravil(a) mijaja dne 12 dub 2006 19:27, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 12 dub 2006 19:27

Fajn tak tedy půjdeme do nového tématu s odkazem na tohle téma aby si mě někdo všimnul.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 12 dub 2006 19:28

Když, tak mrkni na ten odkaz, co jsem ti teď dal.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 13 dub 2006 09:20

Doma mi jedou na dvou počítačích XP a na dvou 98SE, na všech mám "áčko" připojené, takže nevím, jak by to mělo ve správci zařízení vypadat, když tam není. Možná je to takhle normální. Co však není normální je to neznámé zařízení. Fyzicky si zkontroluj co máš v počítači zapojené a co z toho správce "zná". To něco neznámé pak z vypnutého počítadla odpoj, nastartuj počítač bez toho, počítač vypni, "něco" tam vrať a bednu zapni. Systém by měl "něco" najít a začít si říkat o CDéčka. Pokud víš rovnou, co to něco je, můžeš mu rovnou dát CD do mechaniky a ovladače nainstalovat násilím, ale z osobní zkušennosti doporučuji první postup. Ne vždy si totiž XPéčka nechají ochotně kecat do své práce.
Co se týká těch tvých dvou disků, tak máš fyzicky jeden, který ti mechanik rozdělil na dva menší. Disky si můžeš rozdělit dle své libosti a potřeb. Dělení skýtá pár výhod (rychlejší formátování, defragmentace, velký disk i do starého PC, instalace několika OS) a jistě i pár nevýhod. Já osobně disky nedělím (ale to je nepodstatné). 8)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 13 dub 2006 12:37

K tomu NODu. Kolik máš dnů do vypršení zkušební doby?

Na aktualizaci se podívej i do mého podpisu.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 14 dub 2006 01:02

Mikel pošlu SZ.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů