Stažení videa z netu

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Stažení videa z netu

Příspěvekod Myloš » 20 úno 2007 16:14

Lze nějak dostat ze stránky video, když je tam takhle?

Reklama
Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Damned » 20 úno 2007 17:12

Máš dvě možnosti,buď si ho přehrát na www stránce a zkopírovat ho ze složky TEMP kam chceš,k přehrátí pak použít RivaPlayer nebo nějaký FLV to AVI,MPEG convertor na převod. Nebo si stáhnout třeba TubeSucker, nebo něco podobné
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 20 úno 2007 22:31

Aby mi nebylo špatně rozuměno:
nemám problém se stahováním videa z Jou-Tuby, mám na to velice hezký bookmarklet.
FLV videa z Jou-Tuby přehrávám pomocí MPlayeru, ani tady není žádný problém.

Naopak – mám problém se stahováním takových videí, kdy je v kódu stránky jen nějaký přehrávač, ale video je mu předáno nějakým parametrem či čím. Viz výše uvedený odkaz. – takové video bookmarklet nevidí.

Damned píše:Nebo si stáhnout třeba TubeSucker, nebo něco podobné
Stáhnul jsem si ze Slunečnice TubeSucker; po instalaci si to řeklo o restart, ale pak nenaběhl explorer (nemyslím Internet Explorer, ale explorer, tedy plocha, Hlavní panel atd.) – prý chybí normaliz.dll a iertutil.dll. Ani do nouzáku jsem se nedostal.
Naštěstí jsem pomocí správce úloh spustil Firefox, zmíněné knihovny vygůgloval, pomocí TotalCommandera rozzipoval a nakopíroval do C:\Windows a systém spustil.
TubeSucker však nešel spustit – „vykonal neplatnou operaci a byl ukončen“, tak jsem ten šmejd zase odinstaloval.

Takže ještě jednou – nehledám program na stahování videa z Jou-Tuby.
Naopak hledám program na stahování takového videa, jako je klip Dead Can Dance nebo Animator vs. Animation

Pokud se někomu z Vás podaří zmíněná videa stáhnout, dejte mi, prosím, vědět, jak (čím) se vám to povedlo. Díky.

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Damned » 21 úno 2007 00:44

SWF videa se stáhnou také do složky Temporary Internet Files, pak si je ale musíš najít http://www.atomfilms.com/film/animator_vs_animation.jsp je SWF o velikosti 1,25 MB. Stejně tak ze složky Temporary Internet Files jsem zkopíroval ten klip. Jen nemá název Dance... , ale číslotečkaflv . Pak je tedy potřeba ho najít a zkopírovat. Ten klip měl u mě číslo 1861938[1].flv. Poté co celý odezněl jsem ho ze složky Temporary Internet Files zkopíroval jinam. Měl okolo 20 mega. Protože mám připojení pomalejší,trvalo mi to cca 20 minut


Některé flashe mají i příponu SWC

Ale je pravda,že žádný program jsem k tomuto stahování nenašel
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 21 úno 2007 06:53

a co programy na snímání obrazovky určitě sem čet něco na technetu momentálně ale nejsem schopen hledat odkaz.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 21 úno 2007 14:10

Dík za radu s tempem, funguje.
Pokud by ale ještě někdo přispěl nějakým programem, nepohrdnu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 21 úno 2007 16:37

Konečně trochu času šel sem rovnou na technet chtěl si typy tu jsou http://technet.idnes.cz/ulozte-si-videa ... ftware_NYV
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 21 úno 2007 16:56

Jan Pašek píše:Konečně trochu času šel sem rovnou na technet chtěl si typy tu jsou http://technet.idnes.cz/ulozte-si-videa ... ftware_NYV
Dík za odkaz, ale LeechVideo Converter nepomohl – krom otravného souštění exploreru (nepoužívám ho) při každém pokusu o stažení skončím nezdarem – s hláškou Fetch url fail. (Aspoň že mi to nezrušilo systém).

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Damned » 21 úno 2007 17:20

Mě by spíše zajímal nějaký konvektor flv na AVI nebo Mpeg. Moyea je shareware a Riva Encoder zas třeba v půlce flv se zasekne a je to taky shareware. Jinak jsem zkoušel i Fydio,to je nějaký turek či co,ale ten taky potřebuje název_souboru.flv a otevřít prohlížeč.
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host