LEGALNÍ STAHOVÁNÍ

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 18 dub 2007 19:34

Pepas píše:nejsem si teda zcela jist, ale v dnesni dobe je myslim v CR nelegalni uz i jen blby nahravani filmu z TV treba na HDD DVDplayeru, nebo hudby z radia na kazetu...


Pro vlastni potrebu to nelegalni neni....ostatni resime :D
Počítač: ANO! :bottle:

Reklama
Uživatelský avatar
Pepas87
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1280
Registrován: únor 07
Bydliště: Jiřetín pod Bukovou
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Pepas87 » 18 dub 2007 19:48

to si prave nejsem tak jist, kamarad DJ se nejak informoval a snad pokud nezaplati poplatek OSE tak si na CD nesmi vypalit ani vlastni hudbu...
Asus M4N68T; AMD Athlon X3 450 (3,2GHz);
2x (2x2048) RAM (1333MHz); ATI HD6850 1GB; 22" + 24" LG;
Vertex4 128GB + Samsung 1TB + 3TB; Samsung SH-s183l;
tiskárna Kyocera TASKalfa 250ci

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 18 dub 2007 20:38

Pepas píše:to si prave nejsem tak jist, kamarad DJ se nejak informoval a snad pokud nezaplati poplatek OSE tak si na CD nesmi vypalit ani vlastni hudbu...


jako aby mohl vydat svoje cd??
Jinak polplatky se ted bouzel plati 1KC = 1CD/DVD
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 18 dub 2007 20:42

James_Radlle píše:
Pepas píše:to si prave nejsem tak jist, kamarad DJ se nejak informoval a snad pokud nezaplati poplatek OSE tak si na CD nesmi vypalit ani vlastni hudbu...


jako aby mohl vydat svoje cd??
Jinak polplatky se ted bouzel plati 1KC = 1CD/DVD


tak jsem hledal, hledal až jsem našel že stahování z rapidu je legální, jelikož to neni sdílení ale pouze stahování a tím že sis koupil pc logicky s hdd a že to např, vypaluješ na cd nebo náhráváš flashdisk tak je to legální !!! za to platíš poplatky a máš na to právo nezákonný je pouze šířit nebo sdílet a hlavně potom torrenty
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2
:alian:

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 18 dub 2007 20:46

teď pouze sděluju svůj názor : můj názor na společnosti typu RIAA, OSA, BSA je, že to jsou jenom vyděrači a vyběrači peněz, tolik peněz kolik z toho maj si nikdo z nás nedokáže ani představit, vemte si že z jednoho cd/dvd maj 1kč zní to směšne ale vemte si kolik vy samy jste jim narvali do kapes díky koupení cd, dvd, flashdisku atd. !!! :evil: :onfire:
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2

:alian:

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 18 dub 2007 21:18

Jen můj názor: Nevím kdo je větší zloděj,jestli ten co ukradne(stáhne) z internetu hru,nebo ten co za ni chce 1000,-kč a více.Ceny Audio CD,her a DVD jsou nehorázné a je to zlodějina sama o sobě.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

problematika dnešní IT technologie

Příspěvekod petr.s » 18 dub 2007 22:00

Marfy píše:Jen můj názor: Nevím kdo je větší zloděj,jestli ten co ukradne(stáhne) z internetu hru,nebo ten co za ni chce 1000,-kč a více.Ceny Audio CD,her a DVD jsou nehorázné a je to zlodějina sama o sobě.


to máš sice pravdu, ale ber to tak že př. někdo někomu ukradne něco, a ty toho co někoho okradl "okradeš" což vlastně neni ukradení jelikož se tomu nedá říct okrádání, a teď příklad ze světa např. microsoftu, oni "vyvinou" např. OS (vlastně to vyvinutí neni, jelikož všechno vobšlehnou od OS X nebo linuxu/unixu) ale to je vedlejší a potom za to chtěj takoví peníze že to je čisté zlodějství, takže to je vlastně jako s tim okrádání zloděje který někoho okradl, vlastně to nekonečné obšlehávání od OS X a linuxu a je jim pomstou dostatečnou, microsoft "okrade" konkurenci a spousta lidí "okrade" MS, jediný rozdíl mezi "běžnými piráty" je ten že oni to dělaj tzv. nelegálně a vlastně tim MS "okrádá" a celej svět (hlavně organizace typu BSA apod.) jim dává obrovský pokuty za okrádání zloděje, jinak microsoft vlastně "krade" legálně od konkurence, protože jak by sám velký a poctiví MS mohli od někoho obšlehávat a krást mu tak jejich nápady, ale to už je věc států jak se s tim vyrovná, to že evropská unie dá MS občasnou pokutu za předraženost nikam nevede ale je to také trošku vina samotné Ameriky, jelikož Amerika jak každej z nás ví je země neomzenejch možností, takže jsem se snažil trošku shrnout problematiku pirátství, jenom bych podotknul že Čína neni mým favoritem jejich politika apod. se mi moc nelíbí ale jak krásně před pár dny poslali billa do........ se mi velice líbilo, aspoň se někdo rozhodnul se americe nevtírat do........ a řekl jí na rovinu jak se to vlastně má, aspoň to donutilo našeho billíka se aspoň trochu zamyslet proč to tak všechno vlastně je, jinak na závěr : snažil jsem se to nějak seskupit dohromady, určitě s tim některý lidi z tohohle fóra nebudou souhlasit, ale nikdo je to nenutí číst a myslet si to, jinak taky na rovinu řikám že okrádání a crackování programů od slušnejch společností se mi rozhodně nelíbí a ty který jsou podle mě neslušný ty já sám crackovat, okrádat nebudu a ani nikomu radit nebudu to dělat ale vyloženě jim přeju ať jednou tvrdě narazí na někoho kdo jim to pořádně dá sežrat
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2

:alian:

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 18 dub 2007 22:17

Marfy píše:Jen můj názor: Nevím kdo je větší zloděj,jestli ten co ukradne(stáhne) z internetu hru,nebo ten co za ni chce 1000,-kč a více.Ceny Audio CD,her a DVD jsou nehorázné a je to zlodějina sama o sobě.


Je to tak, a kdyby nebyly distributori softwaru,her,hudby blby jak bedna kitu, tak daj nizky ceny na vsechno. Argumentace typu: ze spousta penez stoji penize, nahravani....a spousty jinych vymluv je naprosto zcestnych, protize uvazujme ze si nekdo dnes koupi film DVD za 700Kc + 20 lidi co si ho vypali => z jejich pohledu je to ztrata 20*700, ale kdyby uvazovali takhle: vyroba kompletniho dvd stoji dejme tomu 200Kc (500 byla marze) takze by dali takovy dvd za 300Kc - vydelali by "jen 100 na kus" ale dalsich 10z20 lidi by si koupili dvd 10*300, ano vydelali by pouze 1000 cisteho ale taky by nestratili nadsazenych 20*500= 10 000. Vydelek neni tak rychly ale lide by se naucili kupovat dvd.
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: problematika dnešní IT technologie

Příspěvekod Damned » 18 dub 2007 23:04

petr.s píše:příklad ze světa např. microsoftu, oni "vyvinou" např. OS (vlastně to vyvinutí neni, jelikož všechno vobšlehnou od OS X nebo linuxu/unixu) ale to je vedlejší a potom za to chtěj takoví peníze že to je čisté zlodějství, takže to je vlastně jako s tim okrádání zloděje který někoho okradl, vlastně to nekonečné obšlehávání od OS X a linuxu a je jim pomstou dostatečnou, microsoft "okrade" konkurenci a spousta lidí "okrade" MS, jediný rozdíl mezi "běžnými piráty" je ten že oni to dělaj tzv. nelegálně a vlastně tim MS "okrádá" a celej svět (hlavně organizace typu BSA apod.) jim dává obrovský pokuty za okrádání zloděje, jinak microsoft vlastně "krade" legálně od konkurence, protože jak by sám velký a poctiví MS mohli od někoho obšlehávat a krást mu tak jejich nápady, ale to už je věc států jak se s tim vyrovná, to že evropská unie dá MS občasnou pokutu za předraženost nikam nevede ale je to také trošku vina samotné Ameriky, jelikož Amerika jak každej z nás ví je země neomzenejch možností, takže jsem se snažil trošku shrnout problematiku pirátství, jenom bych podotknul že Čína neni mým favoritem jejich politika apod. se mi moc nelíbí ale jak krásně před pár dny poslali billa do........ se mi velice líbilo, aspoň se někdo rozhodnul se americe nevtírat do........ a řekl jí na rovinu jak se to vlastně má, aspoň to donutilo našeho billíka se aspoň trochu zamyslet proč to tak všechno vlastně je, jinak na závěr : snažil jsem se to nějak seskupit dohromady, určitě s tim některý lidi z tohohle fóra nebudou souhlasit



Dobrý žvásty, nesnažil si se nic seskupit,jen vnucuješ názor že koupit si MS je vlastně kupování od zloděje. Takže si na to přišel. MS a Gates vše ukradly. A mimochodem,proč Čínská lidová armáda oznámila nákup programů MS za 2 mld USD????
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: problematika dnešní IT technologie

Příspěvekod petr.s » 18 dub 2007 23:18

Damned píše:
petr.s píše:příklad ze světa např. microsoftu, oni "vyvinou" např. OS (vlastně to vyvinutí neni, jelikož všechno vobšlehnou od OS X nebo linuxu/unixu) ale to je vedlejší a potom za to chtěj takoví peníze že to je čisté zlodějství, takže to je vlastně jako s tim okrádání zloděje který někoho okradl, vlastně to nekonečné obšlehávání od OS X a linuxu a je jim pomstou dostatečnou, microsoft "okrade" konkurenci a spousta lidí "okrade" MS, jediný rozdíl mezi "běžnými piráty" je ten že oni to dělaj tzv. nelegálně a vlastně tim MS "okrádá" a celej svět (hlavně organizace typu BSA apod.) jim dává obrovský pokuty za okrádání zloděje, jinak microsoft vlastně "krade" legálně od konkurence, protože jak by sám velký a poctiví MS mohli od někoho obšlehávat a krást mu tak jejich nápady, ale to už je věc států jak se s tim vyrovná, to že evropská unie dá MS občasnou pokutu za předraženost nikam nevede ale je to také trošku vina samotné Ameriky, jelikož Amerika jak každej z nás ví je země neomzenejch možností, takže jsem se snažil trošku shrnout problematiku pirátství, jenom bych podotknul že Čína neni mým favoritem jejich politika apod. se mi moc nelíbí ale jak krásně před pár dny poslali billa do........ se mi velice líbilo, aspoň se někdo rozhodnul se americe nevtírat do........ a řekl jí na rovinu jak se to vlastně má, aspoň to donutilo našeho billíka se aspoň trochu zamyslet proč to tak všechno vlastně je, jinak na závěr : snažil jsem se to nějak seskupit dohromady, určitě s tim některý lidi z tohohle fóra nebudou souhlasit



Dobrý žvásty, nesnažil si se nic seskupit,jen vnucuješ názor že koupit si MS je vlastně kupování od zloděje. Takže si na to přišel. MS a Gates vše ukradly. A mimochodem,proč Čínská lidová armáda oznámila nákup programů MS za 2 mld USD????


to damned : ty seš prostě taková výjimka, zkus se podivat na něco jiného než je tvá teorie, zkus navštívit pc fóra a vkročit tak mezi obyčejné lidi co si o problematice předraženosti ze strany MS myslí, zkus to, uvidíme :wink: , jinak o tom nákupu nevim, díky za informaci, ale dám ti odkaz na ten článek co čína odepsala billíkovi /tedy čínský úředník by bylo přesnější) http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=8592&Itemid=67 ten článek jsem sem dal už jenom kvůli tvé výbušnosti, zkus se nad tim zamyslet a seskupit tvá myšlení jak bys ty pokračoval s řešení problematiky MS (myslim že by jsme to neměli nechávat odplouvat jako ty !!!, sice s tim nic neuděláme, ale aspoň se o něco snažíme), ok ??? můžeš nám to sem pak poslat :wink:
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2

:alian:

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Radix » 18 dub 2007 23:28

Proto je potřeba nebýt pohodlný a přejít na Linux a dát Billovi vale i s jeho Vistou. Prostě být antijehoVistou.

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 18 dub 2007 23:36

Radix píše:Proto je potřeba nebýt pohodlný a přejít na Linux a dát Billovi vale i s jeho Vistou. Prostě být antijehoVistou.


to určitě, všichni který se odtrhli od woken maj u mě velkej respekt, nechtěli se nechat dále tahat za nos od microsoftu a tak přešli na lepší platformu co se týče nápadů a stylu, jinak já sám bych rád přešel ale kompatibilita a pohodlnost by mi scházela, vim že si řekneš že někdo začít musí, ale já bez podpory ovladačů na každej HW co si koupim a podpory her bych asi přejít nedokázal
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2

:alian:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • legalni zakoupeni Windows
    od souky5 » 06 lis 2023 13:08 » v Windows 11, 10, 8...
    35
    4254
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    12 led 2024 20:34
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    760
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů