LEGALNÍ STAHOVÁNÍ

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 19 dub 2007 07:28

Radix píše:Proto je potřeba nebýt pohodlný a přejít na Linux a dát Billovi vale i s jeho Vistou. Prostě být antijehoVistou.

To je další z problémů.Většina her je optimalizovaná pro Windows, a ty ho musíš koupit i když ho třeba nechceš.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 19 dub 2007 08:38

Pokud mi něco vadí, pak to nepoužívám, výmluva "já bych to rád nepoužíval, ale bez toho to nejde...", je jen hloupá výmluva. Bez něj to jde a pokud to neumím, pak nemám právo si stěžovat. Počítač je primárně určen k práci a prací se vydělají peníze na SW. Na hraní je počítač příliš drahou hračkou a v podstatě i luxusem.
Krádež, je vždy(!) krádeží a nikdy(!) není jejím ospravedlněním, okradení zloděje. Pokud vím, že se někdo dopouští protiprávního jednání, je mou povinností ze zákona, na tuto skutečnost upozornit patřičná místa. Pokud tedy milí "tučňáci" víte, že programátoři MS ukradli Linux, pak je vaší povinností podat trestní oznámení, pokud to nevíte pak raději mlčte a nevytvářejte humbuk z nepodložených doměnek. Dodčené fňukání na anonymních fórech je dětinské a zcela mimo mísu.
Pepasi, ani já nejsem nijak odvázaný z "nenažranosti" organizací vybírajících autorské poplatky. Jenže všechno má svá ale. Autor hudby je placený za to, že jeho hudba se hraje a poslouchá. Čím více se hraje, tím lépe je placený, právě onou organizací. DJs mají ve zvyku "tvořit" tím stylem, že smíchají tvorbu jiných a výsledek pak vydávají za své duševní vlastnictví, zapomínají však na onu vykradenou duši, za kterou je potřeba platit.
K reakci čínského úředníka mohu napsat jediné. Arogantní, bolševickej xindl, pohrdající principy slušnosti, podporující komunistickou zlodějnu.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 20 dub 2007 10:49

Vytáhnu kostlivce na světlo ze smetiště dějin, zdvojením odpovědi a jen pro informaci pro případné "sdíleče" muziky, přiložím toto . :cry:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 20 dub 2007 12:01

pokuď někdo stahujete přes p2p tak bejt váma si tohle přečtu, zhodnotíte tim svoje šance chycení http://bonusweb.idnes.cz/clanky/osobnosti/jiridastych010221.html :D
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2
:alian:

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 20 dub 2007 12:50

Působí sympaticky a asi se s ním dá u piva dobře pokecat. Do práce bych za ním v žádném případě nechtěl jít, tam bude při rozhovoru dost protivný :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 21 dub 2007 15:30

karlos píše:Vytáhnu kostlivce na světlo ze smetiště dějin, zdvojením odpovědi a jen pro informaci pro případné "sdíleče" muziky, přiložím toto . :cry:


Taky jsem to cetl. A jeste k tomu dlouhem prispevku, s tim nejde jinak nez souhlasit, ale fnukat si muze kdokoliv kdekoliv :lol:

Nedavno byl v computeru jeden clanek prave na nase tema - odpovidal pravnik presne na otaky typu.....Je to legalni??
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod ReCall » 22 dub 2007 04:51

Je skriti IP ,programem dostupnym na slunecnice.cz ilegalní :o

Uživatelský avatar
foxy_whiteFox
Level 3
Level 3
Příspěvky: 445
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Olomoucký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod foxy_whiteFox » 05 kvě 2007 14:36

tvojesmrt píše:No já jsem si z netu sosnul MS Windows xp professional i s nějakým serialem a k tomu jsem ještě sosnul MS Office 2007 a když jsem si na těchto stránkách http://www.microsoft.com/resources/howt ... fault.mspx zkoušel ověřit jak office tak wokna tak u obou mi to napsalo že je mám legální.A to jsem nepoužíval žádný crack.


... no comment

Jaký je rozdíl mezi ukradnutým SW, pytlem cementu či ze pár miliardami korun??
Pak už si ale nikdy na nikoho nestěžuj, že krade a jak se v ČR krade, protože kradeš taky.
Kdykoliv Ti bude nabíhat to ukradnutý XPčko, bude Ti šeptat: zloději, zloději .... .

Uživatelský avatar
tvojesmrt
Level 1
Level 1
Příspěvky: 68
Registrován: duben 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod tvojesmrt » 05 kvě 2007 16:11

foxy_whiteFox píše:
tvojesmrt píše:No já jsem si z netu sosnul MS Windows xp professional i s nějakým serialem a k tomu jsem ještě sosnul MS Office 2007 a když jsem si na těchto stránkách http://www.microsoft.com/resources/howt ... fault.mspx zkoušel ověřit jak office tak wokna tak u obou mi to napsalo že je mám legální.A to jsem nepoužíval žádný crack.


... no comment

Jaký je rozdíl mezi ukradnutým SW, pytlem cementu či ze pár miliardami korun??
Pak už si ale nikdy na nikoho nestěžuj, že krade a jak se v ČR krade, protože kradeš taky.
Kdykoliv Ti bude nabíhat to ukradnutý XPčko, bude Ti šeptat: zloději, zloději .... .


Já vím že je to tak trochu ukradený sw,ale překvapuje mě že je to sosnutý z torrentů a mrkvosoft mi to uzná za legální...U těch xp bych si to dokázal i tak trochu vysvětlit že ten serial code byl pro multilicenci,ale ty office 2007 fakt nechápu.Človek co si nejspíš koupil origoš a uploadnul to si to zjevně neaktivoval.cca za 10 dní by si to měl aktivovat protože mu vyprší 30 dení lhůta na odzkoušení.Hlavně by mě zajímala jeho reakce až mu to napíše že už to je aktivovaný a on to nespustí... :D

ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 05 kvě 2007 17:05

petr.s píše:tak jsem hledal, hledal až jsem našel že stahování z rapidu je legální, jelikož to neni sdílení ale pouze stahování a tím že sis koupil pc logicky s hdd a že to např, vypaluješ na cd nebo náhráváš flashdisk tak je to legální !!! za to platíš poplatky a máš na to právo nezákonný je pouze šířit nebo sdílet a hlavně potom torrenty

Můžeš prosím napsat, kde jsi to našel.

Uživatelský avatar
tvojesmrt
Level 1
Level 1
Příspěvky: 68
Registrován: duben 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod tvojesmrt » 05 kvě 2007 17:28

Tak to by mě taky zajímalo kde jsi to našel...

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 05 kvě 2007 17:43

tvojesmrt píše:Tak to by mě taky zajímalo kde jsi to našel...


v CR je legalni pouze stahovani hudby nikoliv jeji sdileni. Plyne to z toho, ze pouze pro svoji potrebu, ale nesmis to sirit dal ci jinak nabizet :wink: coz delas tim kdyz budes hudbu sdilet.
Počítač: ANO! :bottle:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • legalni zakoupeni Windows
    od souky5 » 06 lis 2023 13:08 » v Windows 11, 10, 8...
    35
    4174
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    12 led 2024 20:34
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    708
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti