Hledám soft na stahování z rapidshare.com

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 05 zář 2007 15:59

Máš neveřejnou IP (aspoň to píšeš), takže je vás na ní strašně moc, a hodně z vás chce stahovat, podaří se to ovšem vždy jen jednomu ... tímpádem máš prakticky s neveřejnou IP na RapidShare smůlu ... kup si veřejnou IP.

Reklama
FredX
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: červenec 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Stahovani pres rapidshare

Příspěvekod FredX » 05 zář 2007 16:33

Ja jsem zkousel Rapid share killer sice jsem ho nerozchodil protoze jsem ho nejak nepochopil ale zkus to a uvidis!Kdyz se ti to povede muzes mi poslat navod !!Diky

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod benik.martin » 05 zář 2007 18:36

jasný no, uvažuju o věřejný,možná to ukecám zadara:-) k tomu rapid share killeru bo co,nějaký takovýhle "utilitky" ani nezkoušim páč vim že to je xintl a že to houby rozchodí :roll:
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 24 zář 2007 00:38

myslim že to bylo řečený tak milionkrát ale bohužel rapidshare je obchodník kterej se živí prostě svojí existencí a né opruzem z reklam, i když by to spousta z nás uvítala co ... nějakej stahovač s reklamama, rapid by měl prachy a my nasosáno, ale jelikož snad každej tejden se mění kód a zabezpečení tak je to skoro nemožný, když někdo udělá něco co funguje , tak se o tom zpráva šíří jako o tom že je novej harry potter a tim pádem se to brzo dostane i k rapidu který prostě jen zjistěj způsob jakym ta utilita pracuje a pak to zabezpečej tak aby to nefungovalo, třeba když si pomyslíte ... ty obrázky, to zadávání kódu, jak to utilita asi řeší? já bych si typ že nějakym zadánim všech možnejch kombinací, ovšem to už je teď nic platný protože po 3 špatnejch opsání kódu dostaneš pár minut pauzu od pokoušení osudu .... a z toho vyplívá že rapidshare.com, milujou ty šeky co sem jim hromaděj, proč se jim hromaděj? protože maj místo a internet , jinak nic, všechno co se stahuje nahrávaj lidi ... a kdo stahuje? zase ty lidi? a kdo to financuje? lidi ... a kdo si válí prdel v žitě a hyhňá se u korýtka se šlichtou po kolena v blátě? no zajistý to bude ten moooc chytrej němec co si timhle zabezpečil na pár let slušnej plat ... takže je třeba si uvědomit že tenhle němec vymyslel perpetum mobile na lidi z kterejch ještě vytříská slušný zisky .... trochu sem se rozepsal :D no ale snad vám to vdechlo naději, zkoušejte si furt přemejšlet v hlavě , co tu ještě chybí na netu? co by se hodilo? co by mohlo mít zisky jako rapidshare? až na to přijdeš tak si udělej patent a válej si šunky :D :lol: :D :lol: :idea:

Uživatelský avatar
ttuky
Level 2
Level 2
Příspěvky: 151
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod ttuky » 24 zář 2007 08:14

Nejlepší je asi kombinace RapGet plus Premium účet.Ty dvě stovky na měsíc mě opravdu nezabijou :D
Nachystejte uzenáče , na snídani jsem zpátky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host